VIDEO: Spokojený Alex Lohoré reaguje na tvrdou výhru nad Juráčkem

Lohoré

Součástí posledního OKTAGON turnaje roku 2022 byl i duel Juráček vs Lohoré, ve kterém nebyla ve hře jen výhra, ale i případná účast v projektu Tipsport Gamechanger. Žádné taktizování však nečekejte. Oba borci se do sebe totiž pustili a během dvou kol jsme dostali poměrně vyrovnanou podívanou. Nakonec však rozhodlo třetí kolo, ve kterém Lohoré tvrdě trefil. Juráček šel otřesený k zemi, ale okamžitě se snažil vstávat, v čemž ho však zastavila další salva úderů, která znamenala tvrdý konec.

Vémola zpět v akci?! OKTAGON nečekaně oznámil další titulový duel

„Cítím se skvěle. Zaprvé bych chtěl poděkovat všem, kteří přišli. Miluju vás. Moc vám děkuju za všechnu tu podporu. Moc děkuji. Bez vás bych tu rozhodně nebyl,“ radoval se Alex Lohoré v po-zápasovém rozhovoru.

Až do zmíněného ukončení, které najdete níže, byl duel opravdu hodně vyrovnaný a jen těžko se dalo předpovídat, kdo by případně vyhrál na body. Lohoré však evidentně cítil, že je na bodech pozadu a že potřebuje ukončení, „Trenér mi v pauze před třetím kolem říkal, že je to sakra vyrovnané, takže je třeba dát do posledního kola všechno. Musel jsem ho ukončit a to se mi také povedlo. Bavili jsme se o tom, že bych měl zdvojovat přední a zkoušet jít přes jeho ruku. Měl jsem však problém s prostorem, což jsem vyřešil tím, že jsem šel k němu prostě blíž. Nakonec to tam dopadlo. Nechtěl jsem to pak v té finální sekvenci uspěchat, takže jsem si dal na čas, abych přesně trefil bradu.“
  

„Máme tady šéfa, takže bych se chtěl rovnou zeptat, jestli jsem v pyramidě?“ pídil se Lohoré po souboji, zda je součástí projektu Tipsport Gamechanger, o který měl tak velký zájem. Ondřej Novotný pak pohotově potvrdil, že si Alex opravdu vysloužil místo v pyramidě, takže je již desátým oficiálně potvrzeným jménem.

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený OKTAGON MMA (@oktagonmma)

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Pavel Bartoš | MMA Shorties™ (@mma_shorties)

 

Úvodní foto via OKTAGON MMA


2 komentáře na “VIDEO: Spokojený Alex Lohoré reaguje na tvrdou výhru nad Juráčkem”

  1. Pingback: Kdo chce moc, nemá nic? Hatef Moeil zlobil až dozlobil a je bez titulové šance

  2. Pingback: Vašek Mikulášek reaguje na výhru a omlouvá se bučícímu publiku | Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *