VIDEO: Smutný pohled na zklamaného Brichtu, který byl velice blízko KSW titulu

Brichta

Vrcholem turnaje KSW 91, skrze který se polský gigant již potřetí podíval do České republiky, byl titulový souboj Brichta vs Mircea, který sliboval atraktivní a napínavou podívanou. Napětí jsme nakonec skutečně dostali, protože nechybělo moc k tomu, aby se stal český borec novým prozatímním šampionem lehké váhy. Mircea si však bohužel prosadil boj na zemi, kde nakonec doručil i škrcení, které znamenalo konec nadějím na KSW zlato.


 

Premiéra jako hrom! Juráček se blýskl tvrdým ukončením!

Kincl i Brichta, kteří měli v posledních letech šanci stát se KSW šampiony, to měli nesmírně těžké. Kincl čelil Soldićovi a Brichta Vlkovi, který se sice nebojí přestřelek, ale tentokrát chytře vsadil na boj na zemi, což se mu nakonec také vyplatilo. Souboj začal hodně opatrně, protože šlo přeci jen o hodně. Zápas se tak dlouho držel v postoji, kde si oba bojovníci ze začátku vyměňovali hlavně tvrdé kopy. Ve druhé půlce prvního kola jsme nakonec přeci jen dostali více kombinací v postoji a půl minuty před koncem kola doručil Mircea takedown. Brichta následně odstartoval druhé kolo naskočeným kolem, po kterém se však souboj dostal na zem, kde souboj kontroloval Valeriu Mircea. Ten se dokonce pokusil o submisi, ale Brichta skvěle ubránil. Český zápasník se navíc dokázal postavit a tvrdou levačkou poslat Mirceu k zemi. K ukončení to však nevedlo.
Třetí kolo začalo opět ve vysokém tempu a byl to Leo Brichta, kdo byl v postoji přesnější, rychlejší a hlavně tvrdší. Na Vlkovi byla znát značná únava a tak si pomohl takedownem, po kterém opět přenesl souboj na zem, kde zápas kontroloval. Šlo však spíše o betonování, které nakonec přerušil rozhodčí, který oba borce postavil. Před šampionskými koly to tak klidně mohlo být 1:2 pro Brichtu, který čtvrté kolo začal další kanonádou a v jeden moment už to vypadalo, že jde Mircea k zemi. Tvrdě totiž inkasoval a podklesl, na což však navázal takedownem, který nakonec vedl ke škrcení, které znamenalo konec. Mircea v postoji výrazně ztrácel a možná stačilo trefit několik dalších úderů a byl by konec, ale to se bohužel nepodařilo. Morcea si zkrátka prosadil svou a nakonec se radoval ze zisku prozatímního titulu. Leo byl přirozeně zklamaný, ale za svůj výkon se rozhodně nemusí stydět. Výhra mu totiž utekla jen o vlásek.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by KSW (@ksw_mma)

 

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by KSW (@ksw_mma)

 
 

2 komentáře na “VIDEO: Smutný pohled na zklamaného Brichtu, který byl velice blízko KSW titulu”

  1. Pingback: Ty blázne! Ilia Topuria tvrdě zdemoloval Volkanovskiho a je novým šampionem

  2. Pingback: Nový král Topuria reaguje na výhru a má vzkaz pro Conora McGregora | Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *