VIDEO: Rivalové Karlos Vémola a Attila Végh už stihli bizarní odvetu

Vémola Végh

Ještě na konci roku to s Karlosem Vémolou skrze vážné zdravotní problémy vypadalo všelijak, ale nyní už má Terminátor na tento rok domluvené hned 3 souboje. Tento týden přijde Matavao, o měsíc později pak Kincl a někdy na konci roku Végh. S tím se mimochodem Terminátor nedávno potkal, když došlo na bizarní odvetu.

Padlý titán Alex Pereira stručně reaguje na tvrdé KO od rivala

Oba rivalové, kteří by se měli utkat na posledním OKTAGON turnaji tohoto roku, se totiž potkali v pořadu slovenské TV Markíza, kde se postavili proti sobě v bizarním souboji. Nedošlo sice na v poslední době hodně trendy facky, ale na trochu jiný souboj. Oba borci si naplnili ústa vodou a poté se fackovali tortilami, čímž se evidentně skvěle bavili.

Níže najdete ukázku Vémolova duelu se slovenským moderátorem Sajfou a ZDE si pak dokonce můžete vychutnat celý pořad. Bilance mezi Vémolou a Véghem se však zatím nezměnila, protože tortilový souboj nepoznal vítěze a nakonec skončil remízou. 

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

 

Remízou však snad neskončí plánovaný souboj Vémola vs Végh 2, který zatím nemá přesné datum, ale Pavol Neruda se nechal slyšet, že by měl uzavírat rok 2023, takže se ho nejspíš dočkáme někdy na konci prosince. Karlos však do té doby stihne ještě minimálně 2 souboje, které ho čekají následující měsíc. Nejprve totiž změří síly s Matavaem a poté s dalším rivalem Kinclem.

   

Vémola mezi Kinclem a Véghem stihne ještě jeden zápas?

„Já a Jaromír jsme asi jediný dva neporažení profesionální boxeři v Čechách,“ vtipkoval Karlos Vémola pro Deník Sport v reakci na výzvu od mediálního magnáta Jaromíra Soukupa. „Nevím, co k tomu říct. Jaromír na mě má číslo, takže mi může zavolat. Když to někdo dobře zaplatí a pokud by to někdo chtěl vidět, tak proč ne, ale myslím si že spolu radši půjdeme na trénink. Po mé vystoupení v O2 Aréně by už asi Vémolův box nikoho nezajímal. To jsem udělal jednou, abych lidem dokázal, že si s tím dokážu poradit, ale ani to jim nestačilo. Vémola v boxu stačilo. 

Mám před sebou letos tolik zápasů. Je to Liberec a Matavao, Kincl, potom něco plánujeme s Ondrou mezitím a poté má být Attila Végh. Kdybych mezi to měl vkládat různé fackované a boxované, tak bych musel každý víkend někde někoho mlátit,“ dodal Vémola a vlastně jen tak mezi řečí naznačil, že se mezi Kinclem a Véghem rýsuje i další souboj.

Vémola totiž bude muset obhajovat svůj titul šampiona polo-těžké váhy, pokud o něj tedy nebude chtít přijít, takže se nabízí souboj s vítězem nově oznámeného zápasu Langer vs Poppeck, kteří budou v červnu bojovat o prozatímní titul. Stejně tak je možná ve hře bitva Terminátorů s Puetzem, o kterém teď není moc slyšet.

Vše však bude nejspíš záležet na tom, jak dopadnou souboje s Matavaem a Kinclem, které má nyní Vémola před sebou. 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *