VIDEO: Pukač, Stach, Fajk nebo Vinni v akci! Sledujte turnaj Tatamy 5

Tatamy

Už dnes je na programu akce Tatamy 5, která se koná v Brně a nebudou na ní chybět hvězdy českého a slovenského grapplingu, ale také například Dan Vinni, který se představil na galavečeru OKTAGON v Liberci, kde submisi (Heelhook) porazil Daniela Škvora. Celý turnaj Tatamy 5 můžete sledovat zdarma.

Jak viděl Kincl vs Vémola 2 UFC rozhodčí, který boduje i titulové bitvy?

Celá akce Tatamy 5  startuje dnes v sobotu od 8:00 a nabídne národní týmy Česka a Slovenska proti sobě v TEAMS formátu a nejméně 4 zápasy pro všechny v OPEN turnaji. Open je pro všechny váhové i výkonností kategorie, NO-GI i GI v ROUND ROBIN systému. Maximálně 500 registrací. Začátečníci, pokročilí i profi zápasníci nasbírají ohromné množství zkušeností díky 4 garantovaným zápasům. Ti nejlepší navíc získají krásné medaile a ceny od sponzorů.

Dva pětičlenné týmy Česka a Slovenska se proti sobě utkají v týmové soutěži. Celkový součet hmotností zápasníků v týmu je 400 kg. ADCC pravidla. 3 body za výhru na submisi a 1 bod za výhru na body. Tým s větším počtem bodů vyhrává. Souboj týmů je dvoukolový. Každý zápasník zápasí 2x. V prvním kole je 5 zápasů a v druhém také 5.
Souboj dvou odlišných světů! Dan Vinni MMA zápasník organizace OKTAGON, kde ve svém prvním a zatím posledním zápase ukončil po 1:20 Dana Škvora na heel hook. Reprezentovat bude Reinders MMA, kde aktuálně trénuje, a Velkou Británii. Má black belt v BJJ a celkově přes 50 MMA zápasů. Jeho oblíbenou technikou je Camel clutch. Na druhé straně proti němu Pavel Roder, čistě BJJ zápasník. Black belt pod Viniciusem „Draculinem“ Magalhãesem a Robinem Javorkem a hlavní trenér Draculino Opava.

Na české straně Honza Fajk, 4:0 v profi MMA a bronzový z amatérského MS. Purple belt, reprezentující Reinders MMA a Allaround fighters MMA. Za Slovensko se bude bít velezkušený Robert „Diamantový Čávo“ Pukač s 28 profi MMA zápasy na kontě a purple beltem kolem pasu. Robo bude reprezentovat Jiu jitsu academy Bratislava. Fajk vs. Pukač….komu zvedne rozhodčí ruku na konci jejich grapplingového zápasu.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *