VIDEO: Naprostá dominance! Viktor Pešta reaguje na důležitou KSW výhru

Pešta

Český zápasník Viktor Pešta na začátku tohoto roku podepsal kontrakt s organizací KSW, ale jeho debut se kvůli nemoci nakonec musel odložit až na září. Rozhodně se však vyplatilo počkat, protože Viktor převedl skvělý výkon a nakonec si hned v první polovině prvního kola připsal hodně důležitou výhru.


 

Novotný maloval čerta na zeď, ale nakonec možná Bryczek UFC vedení tak nenasr*l?

Viktor Pešta tentokrát nenechal nic na náhodě a vsadil na to, co umí nejlépe, tedy na klinče a také boj na zemi. Tam soupeře v podstatě k ničemu nepustil a sám ho zasypával tvrdými bombami, kterými si připravoval šanci na škrcení, které posléze zamkl a soupeř byl nucen odklepat. Po dvou KO prohrách v PFL tak přišla obrovsky cenná výhra.

„Už jsem nějakou dobu nebyl v kleci. Na tomhle debutu se hodně dlouho pracovalo. Přiznávám, že jsem byl před zápasem trochu nervózní, protože jsem delší dobu nezápasil. Čekal jsem, že budu trochu zrezlý, ale nakonec jsem se cítil dobře. Vyšlo to perfektně,“ reagoval Viktor Pešta na svou výhru přímo v kleci.

Pešta porazil soupeře, který byl pětkou žebříčku, takže nyní určitě poskočí na vrchol divize. Pešta tedy po souboji vyzval Omileanczuka, se kterým měl původně bojovat, ale ten už bohužel není součástí KSW, takže se bude muset najít jiný soupeř, což by neměl být problém.
 

„Takhle nějak jsem si to představoval. Doufal jsem, že to takhle proběhne. Za mě velká spokojenost,“ přidal pak Pešta v zákulisí. „Děkuji všem fanouškům za podporu. Obrovsky si toho vážím. Vím, že vždy není lehké mi fandit, ale o to víc cením, když to někdo dělá.“

Závěrečná sekvence

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by KSW (@ksw_mma)

 
Rozhovor s Viktorem Peštou o pauze, ale také vyjednávání další cesty

Ahoj Viktore, vracíš se po dlouhé pauze. Jak si trávil „volný“ čas?

Trávil jsem čas tréninkem a přemýšlením o své dosavadní kariéře. Dlouze jsem se zabýval svými minulými zápasy a zjišťoval, v čem se zlepšit. Pracoval jsem na tom opravdu tvrdě a nyní jsem plně motivován nechat minulost za sebou a jít vstříc budoucnosti. Čas jsem také trávil užíváním si floridského slunce.

Svoji kariéru si nyní spojil s polskou organizací KSW, proč ses rozhodl právě pro polské sousedy?

Dostal jsem dobrou nabídku, jsou špičkovou promotérskou organizací a jednou z nejlepších na světě. Mají skutečně dobrou divizi těžké váhy, ve které se chci otestovat. Jsem opravdu nadšený.

Byl jsi v kontaktu s organizací OKTAGON, kde jsi byl dříve šampionem polo-těžké váhy, nebo se žádná jednání neproběhla?

Jednali jsme, ale abych byl upřímný, jejich divize těžké váhy není stabilní. Nemají šampiona ani hlubokou divizi.
V organizaci KSW působí také tvůj bývalý soupeř Michal Martínek. Měl by si v budoucnu zájem o odvetu?

Pokud o to budou lidé stát a KSW to bude chtít, tak bych se s ním utkal, ale nebudu brečet kvůli odvetě.

Mockrát ti děkuji za rozhovor. Máš na závěr nějaký vzkaz pro fanoušky?

Děkuji za podporu a doufám, že všichni budou sledovat můj zápas a KSW 86 živě na VOYO nebo www.KSWTV.com!


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *