VIDEO: Mikulášek vs Koky! Podívejte se na záznam celého zápasu s kontroverzním koncem

Mikulášek Koky FABRIQ

Vašek Mikulášek to má v poslední době jako na horské dráze. Není to totiž zase tak dávno, co mluvil o konci kariéry, na který sice nedošlo, ale přišla jiná kontroverze. Otrávená Baba Jaga totiž ve třetím kole hlavního zápasu turnaje FABRIQ 3 úplně zbytečně odklepala a připravila se tak možná o šanci na výhru. Podívejte se na záznam celého souboje s posuďte sami.


 

Kozma sice padl, ale i tak vydělal balík! Kolik si z pyramidy odnáší?

Mikulášek už byl údajně frustrovaný z toho, že před ním soupeř stále utíkal, i když sliboval, že se budou přebíjet. Navíc se zápas hodně kouskoval, což Mikuláškovi evidentně nepřidalo. V moment, kdy rozhodčí trhal neaktivní klinč, měl za to, že se bude znovu stopovat kvůli úderu do slabin, takže odstoupil a poklepal na zem, že končí. Rozhodčí Voborník se ještě ujišťoval, ale záhy souboj zastavil. Však se podívejte sami a posuďte.

 
    

Mikulášek se na sobě snaží pracovat a vyhledal i odborníka

„Dnes už vím, že každý má svou cenu a je jedno, jak moc je morálně založený. Než mě zase někdo začne poučovat, co sem dávám, tak se podívejte do svých telefonů a galerií. Říkáte, že takové fotky neposíláte, ale posíláte,“ rýpl si Vašek Mikulášek hodně odhalenou fotkou do svých fanoušků.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Baba Jaga (@vasekmikulasek_)

 

Zdá se, že Mikulášek znovu naskočil na svou kontroverzní vlnu, která fanoušky koneckonců baví. Vašek sice komunitu rozděluje na dva velké tábory, ale nakonec relativně všechny zajímá, jak jeho další zápas dopadne a jestli zase nedojde k nějaké kontroverzi.

Další odpověď nejspíš dostaneme na začátku prosince, kdy se OKTAGON vrací do Ostravy a Mikulášek u toho nejspíš nebude chybět, což dává smysl. Je však jasné, že po fiasku na Štvanici a ve FABRIQu bude muset předvést nějaký zajímavý výkon, jinak by na něj mohli fanoušci finálně zanevřít. Vašek však jde do sebe, takže bychom mohli vidět jeho novou formu a podobu, hlavně po mentální stránce.
   

„Cítím se tisíckrát lépe, než jsem se cítil. Spadlo ze mě hrozně moc stresu a mám nyní mentálního kouče. Spadly ze mě problémy, které jsem měl. Uvědomuji si věci, které jsem dělal špatně, že jsem v sobě například zavíral tolik věcí. Neřešil jsem je a nechával jsem je jen tak s tím, že jsem měl za to, že se s nimi moje hlava porve. Bohužel to nešlo a měl jsem s tím velký problém. Důležité je si to uvědomit a pracovat na tom. Je to dlouhý proces a já tomu procesu věřím. Je mi lépe a říkám, že až se dostanu do klece, tak se budou lidi strašně divit.“

Doufejme tedy, že Vaška dobrá nálada a celkové rozpoložení neopustí a my ho tak na začátku prosince opravdu uvidíme v nové podobě.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *