VIDEO: Merab Dvalishvili byl bohužel součástí nepříjemné autonehody

Merab Dvalishvili je známý tím, že je to skvělý bojovník, ale také velký vtipálek. Na svém IG profilu tak můžeme sledovat různá komická videa, jako když například naznačoval, že se před posledním zápasem spojil s trenérem Henryho Cejuda, což samozřejmě nebyla pravda. Ne vždy však jde jen o humor. Mnozí si jistě vzpomenou na záběry, na kterých Merab skákal do zamrzlého jezera a rozbil si při tom hlavu. Nyní bylo jeho zdraví znovu v ohrožení.


Leo Brichta pohotově popřel slova RFA promotéra Borise Marhanského

Sám Merab se totiž na svém profilu pochlubil, že byl bohužel součástí autonehody. Na záběrech můžeme vidět Meraba v částečně zdemolovaném autě, který se souká ven, aby ukázal i další poškozená auta. Naštěstí se zdá, že se mu nic nestalo, ale v podobných situací nikdy nechybí moc k tomu, aby došlo k nějakému nepříjemnému zranění. To si však nyní Merab nemůže dovolit. Spekuluje se totiž o tom, že by se měl v září na turnaji UFC 306, který se bude konat ve speciální Sphere hale, utkat se šampionem O´Malleym. Sám Merab o souboji mluví jako o hotové věci, ale Suga krotil vášně s tím, že se stále jedná.

 

Dvalishvili a jeho reakce na poslední výkon O´Malleyho s Verou

„Trochu mě překvapilo, jak snadno Sean vyhrál,“ řekl Dvalishvili pro MMA Junkie. „Udělal to dokonce hodně zábavné. Čekal jsem, že vyhraje na body, ale ne takhle jednostranně. V tom zápase naprosto dominoval a bylo to opravdu jednostranné. Nedal Verovi žádnou šanci. Trochu mě to překvapilo.“

Stejně tak Dvalishviliho překvapilo, že Suga po souboji neukázal na něj, ale na šampiona pérové váhy, se kterým by se prý rád utkal přímo ve Španělsku. „Byl jsem hodně překvapený. Říkal jsem si: ‚Co to ten chlap dělá?‘ Buď buď zticha, nebo nevyzývej někoho, kdo s tebou bojovat nechce. K tomuhle zápasu nedojde. Ilia je skvělý šampion, ale právě získal svůj pás. Teď UFC nedovolí, aby se tento zápas uskutečnil, protože je to první obhajoba titulu.

 

Seane, není to tak, že by vyčistil divizi nebo tak něco. Měl jsem mít ten titulový zápas dávno, ale dostal divizní šestku. Asi všichni chápeme, proč to tak bylo. UFC to podpořilo, protože to mělo příběh a všechno kolem. Teď je však řada na mně. 

Nyní je na řadě zápas se mnou. Samozřejmě mě velmi překvapilo, že na mě sám Sean neukázal. Vlastně jsem byl naštvaný, že mě nevyzval, ale místo toho vyzval Iliu. Ale všichni vidíme, že UFC a Ilia na to kašlou… Sean mě asi nemá rád a nechce se mnou bojovat. Já nevím. Já nevím. Je to chytrý chlap. Možná ve mně vidí nějakou výzvu. Od roku 2018 mě prostě ignoruje.“
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *