VIDEO: Máme ho! Podívejte se, jak ladně Vémola skočil Kinclovi do klece

Karlos Vémola

Poslední dny se samozřejmě nejvíce řeší titulová obhajoba Patrika Kincla, kterou šampion získal naprosto jasně za necelé dvě minuty, ale také chování Karlose Vémoly, kterému nebyl umožněn vstup do oktagonu, tak se rozhodl, že do něj prostě skočí a vezme si mikrofon. Nikde zatím bohužel nebyly k dispozici záběry, jak se Terminátor do klece dostává, takže dokonce OKTAGON zveřejnil soutěž, kde vyzval fanoušky, aby zasílali svá videa. My jsme se k jednomu takovému ve skvělé kvalitě díky našemu fanouškovi dostali, takže se můžete podívat, jak Vémola do klece skočil.

Šampion Kincl musel ženě koupit lístek? Promotér reaguje a vysvětluje systém

Na níže uvedeném videu, které nám zaslal Jakub Vavrosek, můžete vidět část po-zápasového rozhovoru Patrika Kincla, který zmiňoval, že nechce Vémolovi dávat prostor. Na to konto tedy Pavol Neruda přicházejícího Terminátora zastavil s tím, že si Kincl nepřeje, aby do klece chodil. Tím se však Vémola nenechal odradit. Ve chvíli, kdy ho Ondřej Novotný v oktagonu zmínil, totiž vycítil příležitost a pohotově do klece skočil. Šikovně k tomu využil stupínek, který je na kleci umístěný pro kameramany, kteří tak mohou celou situaci sledovat z mírného nadhledu, díky čemuž pak máme dobré záběry. Šlo doslova o mžik a Vémola byl rázem v oktagonu, kde se chopil mikrofonu a rozjel svou řeč, ve které rivalovi gratuloval k výhře, ale upozornil ho, že má titul jen do konce roku, protože pak si ho prý vezme k sobě. Níže pak najdete ještě druhé video, které Vémolův skok zabírá z větší dálky a také z jiného úhlu.

Vémola vysvětluje, proč do klece skočil a proč vůbec do Brna jel

“Co k tomu říct? Je jasné, že se to některým lidem nelíbilo, že říkají, že nejsem pokorný. Nevím v čem. Já jsem jeho výkon pochválil po zápase. To, že jsem řekl, že sereme na Kincla… Já mám nemocné obě děti, mám nemocnou ženu a do Brna jsem vůbec nechtěl jet. Chtěl jsem být doma a podívat se na to v klidu v televizi. Děti mají teploty, nechodí do školky, takže jsem říkal, že nikam nepojedu. Ondra s Palem a celý OKTAGON tým mě v podstatě přemluvili: ´Pojď, je to zápas o Vémolu. Vítěz půjde s tebou odvetu. Je potřeba, abys tam byl. My chceme, abys ten zápas komentoval.´ Připojili mě, abych ten zápas komentoval a v podstatě mě přemluvili k tomu, abych do Brna jel.

Já jsem tam jet nechtěl. Já tam přijedu a když se má promovat zápas na O2 Arénu, protože jsem myslel, že vítěz půjde se mnou a je jedno, kdo vyhraje, tak mi Palo Neruda řekne, že si Patrik Kincl nepřeje, abych šel do klece? Já mám úplně u prdele, co si Patrik Kincl přeje. Mě jste vytáhli z Prahy do Brna. Já jsem sem vůbec nechtěl jet…

To jsem prostě já, když mi řeknete, že něco nemůžu, tak to na truc udělám. To, že si Patrik Kincl nepřeje, abych šel do klece… Já nevím, co se stalo tak neobvyklého. Já nepamatuji zápas, který by se dopředu nepromoval. Mně vlezl do klece Pirát. V kleci jsem byl s Puetzem v Německu. V kleci jsem byl několikrát s Attilou Véghem. Najednou Patrik Kincl si to nepřeje? Mně je úplně jedno, co si přeje Patrik Kincl. Ten běhá s mým pásem a teď se mi zdá, že se snaží najít jednu výhodu za druhou, že se uvidí a podobně. Jak uvidíme? Já chci na konci prosince zápasit o titul,” vysvětlil Karlos Vémola během přímého přenosu s Fight Live.

Karlos Vémola tedy do Brna evidentně jet nechtěl, ale když už se nechal od OKTAGON týmu, který chtěl samozřejmě promovat další zápas i turnaj, přemluvit, tak nechtěl, aby zůstalo u toho, že jen bude zastaven při vstupu do klece a tak do ní skočil a chopil se mikrofonu.

Vémola také naznačil třecí plochy s vedením kvůli Německu a operaci

“Vzhledem k tomu, že jsem počítal a doufal, že mě Ondra s Palem dají do Německa, což nedopadlo, z jakýchkoliv důvodů, to už musí vědět oni, tak jsme tu přípravu ne zvolnili, ale s ohledem na to, že jsem po operaci, trochu upravili, že najíždíme do režimu, že musím být připravený až na konci prosince. Není důvod to úplně uspěchat. Právě alespoň předejdeme zbytečným zraněním,” vysvětlil Karlos Vémola během přímého přenosu s Fight Live.

Karlos však se zápasem ve Frankfurtu evidentně dost počítal, čemuž podřídil i operaci ruky, “Já jsem se v souboji s Iličem zranil. Rozbil jsem si o něj loket, takže to bylo akutní a muselo se operovat. Ale já mám ten loket dlouhodobě špatný, tak doktoři říkali, že když už to budou otevírat, tak mi udělají kompletní rekonstrukci, aby to bylo v pořádku, protože to se stejně bude muset udělat. Já, protože jsem měl za to, že jsem s Ondrou Novotným domluvený, že budu zápasit v Německu, jsem řekl, že ne, že bych nebyl připravený, tak ať udělají jen to, co je nezbytně nutné, protože jsem to Ondrovi slíbil a v Německu chci být.

Proto mě dost sere, že v tom Německu nejsem, protože jsem to mohl mít za sebou. Do konce prosince bych se stihl krásně připravit a takhle to pro mě znamená to, že jsem tu operaci ´odbyl´, nenechal jsem to udělat celé. V Německu stejně nenastoupím, počkám do prosince, udělám zápas a pak musím na operaci znovu. Naprosto zbytečné, ale je škoda o tom mluvit. To je prostě hotové,” pokračoval viditelně naštvaný a zklamaný Vémola.

Ondřej Novotný argumentoval tím, že by se měl Terminátor šetřit a že má nejspíš na dohled důležitý souboj s Kinclem, takže je třeba se trochu držet při zemi. “To si myslím, že je jen nějaká úplně zbytečná a hloupá výmluva pro veřejnost. To měl asi řešit se mnou. Kdyby mi to řekl v srpnu, tak jsem si tu ruku nechal operovat pořádně. Kdyby mu šlo o moje zdraví, tak jsme se dohodli hned. Tady jde spíš o to, že se jim na kartu do Německa nehodím. Nemají tam adekvátního soupeře. Puetze chtějí vypromovat, ale to se jim asi nepovede, protože ho podle mě Meloun přejede. Potřebují, aby se jim vyprodala O2 Aréna, protože se mi daří mít dva tábory lidí… OKTAGONu se to hodí. Rozhodně to nemá nic společného s tím, že by dbali na moje zdraví. To zase nehrajme, že to dělají pro mě. To určitě ne,” uzavřel toto téma Vémola.

Mnozí fanoušci doposud obviňovali OKTAGON a jeho vedení, že Vémolu protěžuje, ale ukazuje se, že přeci jen existují třecí plochy, v souvislosti s nimiž se Vémola zajímavě rozpovídal a nabídl pohled do zákulisí.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *