VIDEO: Jon Jones se na lapách bez rukavic pochlubil aktuální formou

Jon Jones

Návrat Jona Jonese se sice neustále odkládá, ale letos už to snad vypadá tak, že bychom se ho měli znovu dočkat v boji. Dana White totiž potvrdil, že je Bones připravený a že se teď jen musí vymyslet, jak to na vrcholu těžké váhy bude. Šampionem je totiž Francis Ngannou, který je však po operaci kolene. Navíc se dostal do poměrně ostrého sporu s vedením, skrze což hrozí, že v UFC výhledově skončí. Prozatím se tedy nabízí souboj Miocic vs Jones, kteří by si to mohli dát o titul prozatímního šampiona. Navzdory spekulacím souboj stále nebyl potvrzen, ale zdá se, že je Jon Jones ve skvělé formě, kterou ještě vylepšuje a ladí k dokonalosti.

Organizace Clash of the Stars uloví hodně kontroverzního politika?

“Právě teď jsem přesně tam, kde bych chtěl být a kde bych měl být. Těším se na to, kde to všechno bude za několik měsíců, kdy to bude vrcholit. Cítím se sakra skvěle,” vzkázal Jon Jones společně a videem, na kterém lapuje bez rukavic.

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Bony (@jonnybones)

Bones na videu vypadá skutečně obrovsky, což je však něco, co bývalý šampion polo-těžké váhy avizoval. Poté, co se svého trůnu vzdal, totiž upozorňoval na to, že si dá s přestupem do těžké váhy na čas, protože bude chtít nabrat kvalitní svalovou hmotu, na kterou si bude muset tělo také nějakou dobu náležitě zvykat. Nyní to vypadá tak, že se Jones dostal přesně do bodu, ve kterém chtěl být a ve kterém se cítí dobře.

Doufejme tedy, že se souboj s Miocicem nebo kýmkoliv jiným brzy potvrdí a my tak budeme moct Jona sledovat zpět v boji, což by mohla být sakra zajímavá podívaná. 
 

Blaydes však Jonesovi moc nevěří

“Myslím si, že vzdělaní fanoušci MMA chápou, že tento zápas je spíše tipovací, protože to může dopadnout jakkoliv. Pokud si někdo myslí, že to pro jednoho z nich bude jednoduché, tak o tom sportu nic neví,” řekl Blaydes v rozhovoru pro MMA Fghting. “Jon ještě nepředvedl pořádný knockoutový úder. To, co zatím ukázal, je nesmírně kreativní. Zasáhne vás lokty, koleny, různými údery a i na zemi je velmi agresivní. Přináší toho hodně, ale zásadní věc, která mu chybí, je síla. Myslím, že to je vždycky vyrovnávající faktor. Tipoval bych na vítěze Stipeho. Už jen proto, že byl v pětikolových zápasech těžké váhy několikrát a ukázal sílu svého úderu. Má také dobrý wrestling a kondici. Prostě věřím, že je dostatečně chytrý bojovník, aby Jona po dvou nebo třech kolech dokázal ukončit.”

Jones v posledním zápase v roce 2020 absorboval 119 úderů od Dominicka Reyese, který měl tehdejšího šampiona v prvních kolech dá se říct na lopatě, ale v pozdější fázi zápasu zpomalil a vítězství mu nakonec o vlásek uniklo. Navzdory porážce Reyes vždy tvrdil, že měl ten večer zvítězit.

“Už jsem s Dominickem Reyesem několikrát spároval,” řekl Blaydes. “Má sice tvrdé údery, ale není to jako dostat ránu od těžké váhy. Není to vůbec stejné. Ještě jsme také neviděli Stipeho na zemi. Myslím, že jme něco podobného měli proti Danielu Cormierovi, ale rozměry DCho a Jona Jonese jsou trochu jiné. Je to úplně jiný chlapík. Myslím, že to bude velmi zajímavé. Vsadil bych bych si na Stipeho, ale nebyl bych šokován, kdyby prohrál,” uzavřel Blaydes.
 

Jonesova reakce

“Jasně, takže Jon prohraje, protože nemá KO úder a protože nemá zápasovou zkušenosti s pěti šampionskými koly? Proto prohraje se Stipem? Kamaráde, to zní opravdu hodně směšně. Prcku, radši by ses měl zaměřit na souboj, který máš nyní před sebou. Už proti mě brojíš celé roky. Moc dobře to vidím a vnímám to. To, že na mě budeš plivat, ti však ve tvé cestě nijak nepomůže. Měl bys méně plivat na ostatní a více makat,” reagoval Jon Jones na Blaydesovo vyjádření.
 Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *