VIDEO: Jiří Procházka si z Las Vegas přivezl hodně „zajímavý suvenýr“

Procházka

Jiří Procházka strávil celý únor v americkém Las Vegas, kde pod dohledem odborníků z UFC Performance Institute rehabilitoval své zraněné a následně operované rameno, což se prý podle posledních informací daří naprosto skvěle a celý návrat zpět k plnému tréninku pokračuje nad očekávání dobře. Původní předpovědi, že Jiřího čeká minimálně roční pauza a podobně, jsou tedy snad zažehnány. Jiří má samozřejmě stále omezené možnosti, jak může trénovat, čehož však kreativně využívá k tomu, aby se věnoval různým zajímavým činnostem. Během pobytu v Las Vegas tedy například vyrazil i do hor, odkud si přivezl hodně zajímavou památku.

GOAT Jon Jones popisuje dvěma slovy speciálního Jiřího Procházku

„Skvělá ledová voda. Obzvlášť skvělá s mou omrzlinou palce, kterou jsem si dovezl z Las Vegas,“ pochlubil se Jiří Procházka videem z dalšího tréninku ve studené vodě. Při té příležitosti pak ukázal svou omrzlinu palce, kvůli které mu slezl nehet, který si však BJP na noze stále nechává a vše bere hodně s humorem. Jiří se totiž při svém pobytu ve Vegas vydal i do hor, konkrétně na Mount Charleston, která leží v nadmořské výšce 2 289 metrů. BJP je podobnými výpravami do hor pověstný. V minulosti například jen s minimem vybavení strávil v nepříznivých podmínkách několik dní, aby otestoval a posunul své limity.

Právě v Las Vegas, konkrétně na turnaji UFC 285, se Jiří Procházka potkal i s aktuálním šampionem polo-těžké váhy Hillem, se kterým si dokonce dal i první staredown, který sdílelo UFC. Zatím to nebylo oficiálně potvrzeno, ale vše nasvědčuje tomu, že bychom se někdy v polovině roku (červenec až září) mohli dočkat titulové bitvy Procházka vs Hill, která by jistě byla sakra zajímavá. Hill by samozřejmě mohl ukázat i na jiného soupeře, ale sám Jamahal se hned několikrát nechal slyšet, že má o bitvu s Procházkou enormní zájem a že pokud je třeba počkat do zhruba září, tak bez problémů počká.
BJP prozradil, jaká jména soupeřů v něm vyvolávají ten správný oheň

„Co jsem sledoval konverzace na sociálních sítích a ohledně vývoje zápasů, tak jsem viděl, že se do všeho začal motat Poatan. Tohle je také zajímavé jméno. Právě o tomhle mluvím. Tahle jména, jako je Hill, s tím, jak do mě pálil řeči a že zvítězil s Gloverem, nebo Pereira a další borci v řadě. Jsem rád, že v divizi bude vzrůšo. Ta naše váhová kategorie nemůže mít nestabilně každý rok jiného šampiona. Nemůže. Já bych tyto změny rád zatrhl. Chci, aby tam teď přišla čerstvá síla, která si vezme titul a bude kralovat a držet. Je třeba to dělat pořádně,“ nechal se Jiří Procházka před odletem do Las Vegas slyšet na svém YouTube kanále, že by v divizi rád nastolil jasný řád.

Aktuálně se sice mluví o souboji Hill vs Procházka, ale ani duel Procházka vs Pereira není do budoucna nijak nereálný. Pokud by totiž Pereira znovu porazil Adesanyu a obhájil tak titul a Jiří by mezitím získal zpět svůj trůn krále polo-těžké váhy, tak by se nabízel souboj šampionů, který by jistě fanoušci nadšeně uvítali. To však zatím hodně předbíháme.1 komentář na “VIDEO: Jiří Procházka si z Las Vegas přivezl hodně „zajímavý suvenýr“”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *