VIDEO: Jak tým tajil a následně Davida seznámil s novinkami?

David Dvořák

VIDEO: Jak tým tajil a následně Davida seznámil s novinkami?

Včera jsme vás informovali o tom, že se bohužel Davidu Dvořákovi na poslední chvíli měnil soupeř. Paiva měl totiž komplikace při hubnutí a skončil v nemocnici. Původně to vypadalo tak, že k těmto událostem došlo těsně před váhou, ale nakonec se ukázalo, že Paiva omdlel už ve čtvrtek večer a od té doby UFC řešilo, co se zápasem bude. Naštěstí se velice rychle našel soupeř, který však rovněž nesplnil váhový limit, ale u něj je to přeci jen odpustitelné, protože se o bitvě dozvěděl jen pár hodin před vážením. Díky Patriku Kinclovi, který je se zbytkem týmu na místě, se můžete podívat, jak tým celou věc řešil a jak David na novinky nakonec reagoval.

https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/05/22/kdo-je-novy-souper-davida-dvoraka/

David měl být původně na hlavní kartě, ale právě s ohledem na změnu soupeře se nakonec přesunul na Prelims, kde obstará třetí zápas. Na řadu by tak měl přijít někdy kolem 23:00.

Od ledna už není UFC turnaje možné sledovat na stanici Nova Sport 2, ale nově jsou k vidění na Premier Sport, který odvysílá celou kartu a který naleznete například v balíčku O2 TV Sport Pack za 199 Kč na měsíc.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *