VIDEO: Divoký střet znepřátelených týmů Usyk a Fury skončil krvavým zraněním

Fury

Už tuto sobotu nás čeká mega souboj Fury vs Usyk, který je samozřejmě pro boxerský svět velkou událostí. Bitvu berou hodně vážně i týmy obou borců, které se do sebe pustily, což nakonec vyústilo v krvavé zranění ve tváří Furyho seniora, který znovu dokázal, že je to pořádný bouřlivák.


Co se stalo s Davidem Kozmou? Fanoušci mají obavu o OKTAGON hvězdu

Na záběrech níže se můžete hned z několika úhlů podívat na vřavu, ze které si Fury senior odnesl krvavé zranění na čele. V hloučku totiž použil svou hlavu, kterou si evidentně odřel. Tyson Fury se pak nestačil divit, jak jeho otec vypadá. A to máme teprve pondělí, tak uvidíme, co se do soboty, kdy se souboj koná, ještě stane.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by JUST BLEED ™ 🩸 (@jstbld)

 

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by HOME OF FIGHT (@homeoffight)

 

 

K souboji vznikly krásné hodinky

Kromě hodinek, které dostanou pánové Fury a Usyk, bude vyroben ještě třetí kus, který bude vydražen v aukční síni Sotheby’s, aby se získaly peníze pro Make-A-Wish International, celosvětovou dětskou charitativní organizaci, která plní přání dětem s kritickým onemocněním. Hodinky boxerů, pojmenované Ring of Fire, vycházejí z trojrozměrné kolekce Astronomia Art vyhlášené společnosti Jacob & Co.

Mohutné hodinky z růžového zlata o průměru 50 mm se hodí na zápěstí pro „těžké váhy“ a byly navrženy jako pocta pánům Furymu a Usykovi včetně 10 mm vysokých figurek obou boxerů a jejich modrých a červených boxerských rukavic. Regulátor hodinek, dvouosý létající tourbillon, ovládá otáčení scény, zatímco malý ciferník, který je určen pouze pro měření času, rovněž obíhá kolem ciferníku.

„Jsme velmi nadšeni, že se do toho Fury a Usyk pustili,“ řekl předseda představenstva a zakladatel společnosti Jacob & Co – Jacob Arabo. „Ve společnosti Jacob & Co. máme dlouhou historii výroby hodinek na míru. Je pro nás ctí vyrobit tuto limitovanou edici Astronomia Art Ring of Fire. Zvláště proto, že výtěžek z prodeje jedněch hodinek půjde na konto jedné z nejváženějších charitativních organizací. Tento zápas je jedním z těch, o kterém se bude mluvit v průběhu věků.“ 

Hodinky Ring of Fire nebudou jedinými hodinkami Jacob & Co. ve sbírce Tysona Furyho. Vlastní také hodinky Jacob & Co Bugatti Chiron Tourbillon, které si pořídil před svým zápasem s Francisem Ngannouem, rovněž v Rijádu, v říjnu 2023. Hodinky jsou limitovanou edicí pouhých 126 kusů a jejich maloobchodní cena činí 300 000 dolarů (cca 7 milionů korun).

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený TURKI ALALSHIKH تركي آل الشيخ (@turkialalshik)
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *