VIDEO: Charles OIiveira čelí kritice za zbytečné “mučení” amatérů

Charles Oliveira

Už za měsíc náš čeká turnaj UFC 280, o kterém se v MMA komunitě mluví jako o možné akci roku. Turnaj v Abu Dhabí totiž nabídne hned 2 titulové bitvy a k tomu celou řadu hodně atraktivních duelů, ve kterých se představí Yan, O´Malley, Muradov a mnozí další. Hlavním tahákem je samozřejmě titulový souboj Charles Oliveira vs Islam Makhachev, který slibuje hodně vyrovnanou a zajímavou podívanou. První jmenovaný však aktuálně čelí poměrně ostré kritice, protože se objevily záběry, na kterých si údajně bere do parády amatéry, které vůbec nešetří.

RFA? Šampion Patrik Kincl líčí, jak je v OKTAGONu spokojený

Na sociálních sítích se totiž objevilo video, na kterém bývalý UFC šampion Charles Oliveira údajně mučí amatéry, kteří s ním samozřejmě nedokážou držet krok. Na videu jde vidět, jak Oliveira trefuje borce kopem na tělo a ten se balí, aby předešel dalším úderům. To však Oliveiru neodradí a dál bojovníka zasypává údery. Stejně tak vidíme borce, který je na zemi zabalený v želvě, zatímco ho Oliveira trefuje na tělo.

Záběry, které jsou evidentně starší, samozřejmě vzbudily silnou vlnu kritiky, ale v komentářích se také objevují názory, že takhle se v gymu Chute Boxe zkrátka trénuje a všichni s tím tak počítají. Na jednu stranu se samozřejmě buduje odolnost, ale zbytečně při tom hrozí zranění. Uvidíme, zda se k věci vyjádří i sám Charles, který třeba vše uvede na pravou míru.
  

Makhachev před časem nabídl předpověď a stejně tak i Khabib, který však nejspíš změnil názor

“První kolo bude o tom, že se rozehřejeme a dostaneme se do tempa. Ve druhém kole ho pak vezmu do hlubokých vod. Ve třetím pak dílo dokončím a bude hotovo. Nemůžu se dočkat,” vzkázal Islam Makhachev, který vyhlíží ukončení ve třetím kole.

Relativně podobně to ještě nedávno viděl i bývalý šampion Khabib Nurmagomedov, který dohlíží na Islamovu přípravu dohlíží v roli trenéra, tréninkového partnera a kamaráda, “Když na ten zápas pomyslím, tak mám husí kůži. Islam Makhachev bude bojovat s aktuálně nejlepším bojovníkem UFC. V roce 2022 se Oliveira stal nejlepším bojovníkem, protože bez ohledu na váhovou kategorii je to nejlepší bojovník, který má navíc na svém kontě 12 výher v řadě. Souboj Oliveira vs Makhachev odpoví na všechny otázky. Někdo o historii čte a někdo jí sám tvoří. Radši si připravte výmluvy, protože pracujeme na tom, abychom Oliveiru rychle ukončili a smetli z cesty.”

Následně se však Orel nechal slyšet, že má tušení, že na souboj nedojde, “Myslím si, že se Charles Oliveira v Abu Dhabí neukáže a že ho tak UFC bude muset nahradit Beneilem Dariushem. Je však úplně jedno, kdo nastoupí do souboje, protože Islam je na jasné cestě za titulem a tím, aby se stal nejlepším bojovníkem na světě.”
 

Oliveira nedávno soupeři i celému jeho týmu poslal jasný vzkaz

“Je tu jedna věc, kterou bych vám rád řekl. Někam si to zapište, abyste na to nezapomněli. Celý jejich tým je arogantní a to je přesně to, co je zabije. Jsou neuvěřitelně arogantní. Začíná to manažerem a pokračuje to přes bývalého šampiona. Přesně tohle je vyjde draho. Můžete si myslet, že je tohle všechno jenom sranda, ale nemůžete mě srazit na zem více, než už mě v minulosti srazil sám život. Měl jsem nemocné srdce a kosti, takže doktor říkal, že nikdy v životě nebudu moct vrcholově trénovat a dělat jakýkoliv sport. A podívejte se na mě dneska, jsem UFC šampion. Teď mířím k vám domů, abych se s vámi utkal na vaší půdě. Vyhraju a vylepším tak svůj odkaz. Jste arogantní a pořád jen něco melete a kritizujete. Já to všechno v klidu sleduji a pamatuji si to. Všechno vám to pak ve správnou chvíli vrátím, tak si pak hlavně nestěžujte,” vzkázal rozpálený Charles Oliveira.
 Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *