Viděl jsem trojitě! Martínkův soupeř reaguje na bitvu s Blackbeardem!

Martínek, Stawowy, KSW

V sobotu se v polské Toruni konal turnaj polské organizace KSW a něm se představil i český zástupce Michal Martínek (10-3). Ten se utkal s těžkotonážníkem Filipem Stawowym (9-3). V souboji předvedl kontrolovaný výkon a mohl slavit první vítězství v organizaci KSW. Jak na tento duel reagoval Martínkův soupeř?

Joker v akci? Vémolovi se ozval hodně zajímavý vyzyvatel!

Michal Martínek předvedl ve své premiéře v KSW kontrolovaný výkon, který podpořil skvělým boxem a doslova vyťukal domácího zápasníka Filipa Stawowyho. Po třech kolech se Martínek radoval z vítězství na body. Český zápasník tak udělal první krok za vytouženým titulovým zápasem. Polák Stawowy vydal dnes prohlášení, ve kterém uvádí, že ho nejspíše po souboji s Martínkem čeká operace.

“Včerejší zápas nám nevyšel, soupeř byl dobře připraven na vše, co jsme si pro něj přichystali. Nebyl to zkrátka můj den. V prvním kole jsem dostal silnou ránu do pravého oka a začal jsem vidět trojitě. Myslel jsem si, že je to jen něco dočasného, ale po zápase se v​ nemocnici ukázalo, že mám prasklý oční důlek, se kterým sem bojoval dvě a půl kola!”

“Gratuluji svému soupeři Michalu Martínkovi, jsi skvělý bojovník. Děkuji organizaci KSW za možnost zabojovat na jejich galavečeru. I přes to, jak souboj vypadal, jsem moc rád, že jsem zde mohl bojovat. Děkuji mé milované snoubence a teď odpočítáváme dny do narození naší dcery. Také bych rád poděkoval všem sponzorům za pomoc a podporu. Nyní léčím své rány a je možné, že mě čeká operace obličeje. Pak se ale vrátím do gymu a budu pokračovat v tréninku,” napsal Stawowy na Instagram.

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Michal Blackbeard Martínek (@michal_blackbeard_martinek)

 Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *