Veterán Lombard po bitvě s Čepem podepsal smlouvu s polskou organizací

Čepo Lombard OKTAGON

Hector Lombard (34-10-1-1NC) se naposledy představil na turnaji OKTAGON 39 v německém Mnichově. Zde se v boxerském zápase se speciálními pravidly utkal se slovenským bombarďákem Vlastem Čepem. Zápas došel na body a skončil remízou. Lombard se poté dohodl s organizací BYB Extreme Fighting Series, ale zde ze zápasu sešlo. Nyní Lombard podepsal smlouvu s polskou organizací.


 

Tohle Pereira neuvidí rád! Jiří Procházka vyrazil na ledový kemp za UFC veteránem

Bývalý zápasník UFC a šampion Bellatoru nebo Bare Knuckle FC Hector Lombard v březnu podepsal smlouvu s BYB Extreme Fighting Series, kde se měl podle pravidel Bare Knuckle utkat se Szymonem „Shrekem“ Szynkiewiczem. Ale na tento zápas nakonec z neznámých důvodů nedošlo a Lombard se Dubaji nepředstavil. 

Hector Lombard nyní podepsal smlouvu s polskou Bare Knuckle organizací Mariusze Grabowského – GROMDA. Prozatím není známo, kdy vstoupí do ringu GROMDY, ale je dost možné, že se více informací dozvíme během víkendu, protože organizace má dnes další galavečer.  
Lombard (3-1 Bare Knuckle) se do boxu bez rukavic vrací po prohře se šampionem BKFC v polo-těžké váhy Lorenzem Huntem, tento souboj se odehrál na turnaji BKFC 22 v listopadu 2021. Naposledy jsme 45letého veterána mohli vidět v únoru, kdy se představil v organizaci OKTAGON. V duelu s Vlastem Čepem vybojoval remízu. 

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Gromda (@gromda.tv)


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *