Věříte tomu? Bývalá hvězda UFC slibuje, že se vrátí a bude šampionem

Rychle nabitá sláva a potom strmý pád? I takové situace se v organizaci UFC stávají. I když v tomto případě jde o poměrně kvalitního zápasníka, který měl ve svých soubojích i trochu smůly a z organizace nakonec odešel. Nyní však prohlásil, že by se rád vrátil a stal se šampionem UFC.

Clash vedení odhaluje, zda bude Kociána před zápasem testovat na omamné látky

Darren Till byl kdysi považován za jednu z hvězd organizace UFC, když se vyšplhal až na vrchol welterové váhy. Hodnota jeho jména dokonce vedla k tomu, že UFC v roce 2018 uspořádalo svou vůbec první akci v Liverpoolu, které Till vévodil v souboji proti Stephenu „Wonderboyovi“ Thompsonovi a porazil ho na body.

O čtyři měsíce později se Darren Till na turnaji UFC 228 utkal s tehdejším šampionem Tyronem Woodleym, který však zápas ovládl a slavil vítězství na submisi ve druhém kole. Následovalo těžké období, které vyvrcholilo v roce 2022. Po porážce s Dricusem Du Plessisem pak Till organizaci UFC opustil. Přestože prohrál tři zápasy v řadě a odešel z UFC, což bylo jeho rozhodnutí, nikoliv rozhodnutí UFC, slíbil, že se do UFC v blízké budoucnosti vrátí a získá titul.
„To je můj cíl, chystám se vrátit a vyhrát titul UFC!“ prohlásil Darren Till v pořadu The MMA Hour. „S vedením UFC mluvím pořád, právě mě pozvali na UFC 304 do Manchesteru. Ptali se mě, jestli pojedu do Manchesteru a já jsem řekl: ‚Jo, počkám, až vyjdou nějaké lístky, a koupím si je‘, oni na to: ‚Nebuď hloupý, přijeď jako náš host‘, mám s nimi dobré vztahy.“ 

V posledním zápase proti Du Plessisovi ukázal Till záblesky svého nezaměnitelného stylu a byl blízko k tomu, aby porazil toho, kdo je nyní králem střední váhy. „Dricus poráží každého, já ho mlátil dvě kola, než mě ukončil. To mě trochu sere, protože vím, že bych mohl být šampionem.“ 
Po dvou letech mimo bojové sportech má Till konečně něco na obzoru a tvrdí, že se blíží velké oznámení. Angličan sice neprozradil, kdo bude jeho příštím soupeřem, ale prozradil, že to bude v boxu.

„Dejte mi pár dní a dojde k velkému oznámení. Myslím, že všichni, kteří čekají a myslí si, že se Till stahuje do pozadí, budou mít z tohoto oznámení opravdu radost. Přijdu na tuhle boxerskou scénu jako uragán a pak se vrátím do UFC, získám titul a řeknu správně, dokázal jsem to, byl jsem jeden z nejlepších,“ zakončil Till.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *