Venom Page reaguje na prohru a vyhlíží obrovský posun

Michael Page Venom

Na turnaji Bellator 281 jsme se původně měli dočkat titulové bitvy Amosov vs Page, která slibovala skvělou podívanou, ale s ohledem na to, že Amosov aktuálně bojuje na Ukrajině za svou vlast, byl nakonec hlavním zápasem Londýnské akce souboj o titul prozatímního šampiona welterweight divize Page vs Storley. Známý Venom měl šanci se chopit titulu a zajistit si souboj se šampionem, ale bohužel se mu to nepovedlo. Storley totiž naprosto eliminoval jeho zbraně a i přesto, že nenabídl nijak atraktivní výkon, se stal prozatímním šampionem.

Kde je BJP Procházka? “Cejudovci” se shání po Jiřím

“Mám v sobě stále velkou směs různých emocí. Chci se soustředit hlavně na sebe a v tomto ohledu dobře vím, že se musím značně zlepšit v tom, aby mě soupeři nemohli takhle držet na zemi. Když se na to dívám zpětně, tak se najde několik věcí, které jsem asi mohl udělat jinak a které by mi možná zajistili jasnou výhru.

Na druhou stranu jsem však tak zvláštně natěšený a nadšený, protože dobře vím, že musím zlepšit jen jednu jedinou věc. Pak budu ten nejnebezpečnější borec v rámci MMA. Tak to prostě vidím. Není pochyb o tom, že soupeři přede mnou nechtějí stát, protože dobře vědí, co dokážu a co umím. Jsem nadšený, protože mě čeká zajímavá práce. Čím dříve dokážu eliminovat to, čím se oni snaží eliminovat mě, tím nebezpečnější budu. Pak budu skutečný MVP a budu problém pro doslova kohokoliv. Je mi jedno, z jaké jsi organizace. Pokud proti mě postaví kohokoliv v mé váze, tak ho prostě zničím,” reagoval Michael Page a rovnou nabídl náhled na další měsíce.
 

Venom si je evidentně vědom, že musí zapracovat na obraně proti takedownům a také práci na zemi, což je oblast, kterou jeho soupeři využívají k tomu, aby neutralizovali jeho smrtící postoj. Page tak má nyní před sebou hodně práce. Na druhou stranu o této slabině už ví dlouho a doposud se mu jí nepodařilo odstranit, tak uvidíme, jak si povede do budoucna. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *