Vémola vysvětluje, jak je to s koncem kariéry a znovu zmiňuje hvězdného soupeře

Karlos Vémola

Karlos Vémola se po prohře s Patrikem Kinclem překvapivě nechal slyšet, že má před sebou poslední tři zápasy, po kterých ukončí kariéru. Vše měla uzavřít velkolepá odveta se slovenským rivalem Véghem, po kterém by šli oba veteráni do zaslouženého důchodu. Nakonec, jak už to tak většinou bývá, je však docela jinak a Vémolu tak budeme přeci jen ještě nějakou dobu vídat v boji.

A sakra! Hvězdný Logan Paul doslova hodí vidle do OKTAGON plánů?

„Já myslím, že můžu potvrdit, že Karlos letos neskončí. Že ho v OKTAGONu ještě minimálně rok uvidíme,“ nechal se pro iSport.cz slyšet trenér André Reinders. Na odvetu Vémola vs Végh 2 totiž letos s největší pravděpodobností nedojde a vše se tak přesune na příští rok, díky čemuž se Vémolova kariéra výrazně prodlouží.

„Nevím, kolik zbývá kroků. Říkám, že ukončím kariéru s Attilou Véghem. Já mám pořád v hlavě, že to bude v prosinci. Na tiskové konferenci zaznělo, že by to v prosinci být nemuselo. Kdyby se to posunulo díky tomu, že by odveta byla na mém vysněném fotbalovém stadionu, tak bych na to samozřejmě počkal. Já nebudu sedět a čekat. Nebudu se připravovat čekáním. Můj končený zápas bude Attilou Véghem.
    

Pokud se o pár měsíců odsune a OKTAGON třeba přijde s tím, že jsem měl mít v prosinci zápas, ale když nebude Attila, tak dostanu Materlu nebo nějakou velkou výzvu a jméno, kolem kterého nebudou řeči, tak samozřejmě místo sezení a čekání v rámci přípravy na Attilu takový zápas vezmu. Je to na OKTAGONu. Langer je jasný, ten je v říjnu. V prosinci to má být Attila. Pokud to nebude on a vymění ho za velké jméno, jako je Materla nebo Pudzianowski, tak to beru,“ vysvětlil Karlos Vémola pro CNN Prima News, jak se to má s jeho koncem kariéry.

Poslední zápas tedy bude s Attilou, ale kdy na odvetu dojde, to se zatím neví. Promoté Novotný však jasně naznačil, že by mohlo jít o souboj na fotbalovém stadionu Slovanu Bratislava, což by byla velká událost pro OKTAGON i celou domácí scénu, protože by se zase posunula hranice o level výš.
   

Proč se na Štvanici nepodařilo ukončení?

„To bude otázka, kterou určitě budeme od pondělí řešit a budeme na ní tvrdě pracovat, protože mě čekají těžcí soupeři,“ reagoval Karlos Vémola na dotaz od MMA Shorties, kde se stala chyba, že se navzdory přechodu na zem nepodařilo doručit ukončení a nakonec z toho byla spíše kontrola. „Možná jsem byl sám překvapený, protože jsem čekal, že budu mít více problémů v postoji, kde mě však nenatrefoval skoro vůbec. Vždy jsem si ho natlačil na pletivo. Čekal jsem problém v postoji a nakonec byl na zemi.

Myslím si, že ho lidé zbytečně podceňovali. Na této úrovni, kde má frajer 15 těžkých zápasů, by lidé neměli podceňovat nikoho. Ukázal, že je to opravdový válečník. Několik úderů tam dostal, ale vydržel až do konce. Vím, že se to třeba lidem úplně nelíbilo, ale kdybych ho ukončil hned v prvním kole, tak by lidé říkali, že byl slabý soupeř, což očividně nebyl.“
  

Tak či tak Vémola nakonec jasně vyhrál na body. Výhra se však nerodila snadno. Alsinovi se totiž ve druhém kole dokonce podařilo přetočit pozici, takže jsme Vémolu snad poprvé viděli na zádech, ale více však Argentinec nevymyslel. Terminátor totiž dobře bránil a svazoval, takže Alsinu k většímu tlaku nepustil. Ve třetím kole pak už vše zase bylo v režii Vémoly.

Jako další soupeř Vémolu čeká Pavol Langer, se kterým se utká v hlavním zápase říjnového turnaje v Bratislavě, kde uvidíme i Čepa, Mazúcha a další známá jména.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *