Vémola vs Vondráček? Známý promotér reaguje na rivalitu a dává milionovou nabídku

Vémola Vondráček

Tak se zdá, že nám na domácí scéně vznikla nová rivalita, která by klidně mohla přerůst v zajímavý souboj. Karlos Vémola se totiž na svém IG profilu nechal slyšet, že se do něj Petr Vondráček pustil v gymu, na což reagoval výzvou na společný sparring, protože žádný promotér prý takový zápas nebude chtít uspořádat. No, opak je pravdou.

Procházka upřímně uznává, kdo je nyní nejlepší polo-těžká váha na světě, ale…

„Myslím si, že by to byl drahý zápas, oba si to budou chtít nechat zaplatit. Moje nabídka je milion korun pro vítěze. Na tohle jsme finančně připravení. Co jsme na scéně jako promotéři, všichni zápasníci vědí, že u nás dostávají peníze okamžitě po zápase. Žádné měsíční splatnosti, což je nyní hitem u jiných organizací,“ prozradil pro Kaocko.cz promotér organizací Night of Warriors a Yangames Adrian Smrčka.

„Myslím si, že by tento zápas byl pro diváky zajímavý. Nabízím oběma zápas. Když Vémola tvrdí, že Vondráček je feťák, tak to pro něj bude money fight, takže nabídku určitě přijme. Vondráček mi řekl, že do toho jde, Vémola mi ještě neodepsal. Když tvrdí, že by jim zápas nikdo nenabídl, tak já jim nabízím zápas v létě na Yangames na Štvanici. Vondráček řekl, že s ním nastoupí kdykoliv a kdekoliv, nemá problém.“

I kdyby duel Vémola vs Vondráček nedopadl, což je pravděpodobné, protože Terminátor má smlouvu s OKTAGONem, který s ním má vlastní velké plány, tak jsme se alespoň dozvěděli, že se letos v létě evidentně dočkáme na Štvanici hned dvou akcí. Tradičně tu své turnaje pořádá právě organizace OKTAGON MMA, ale nyní to vypadá tak, že Štvanici navštíví i Smrčka se svým Yangames.

  

Karlos Vémola o setkání s Vondráčkem

„Dneska jsem byl trénovat v LANNA gymu a dorazil tam zase ožralý a nebo jinak omámený, jak on to umí, Petr Vondráček a začal tam na mě řvát, že se se mnou chce prát a dělal tam bordel do té doby, dokud ho trenér Yakuza nevykázal a nevyhodil z gymu.

Péťo, já jsem s tebou nikdy žádný problém neměl. Já do té doby, než uděláš někde nějakou ostudu, tak ani nevím, že existuješ. Ty máš však poslední dobou problémy se všemi lidmi kolem sebe. Přestaň se chovat jako kunda. Ty doby, kdy jsi měl trochu koule, už jsou dávno pryč. Bohužel jsi důchodce, takže by nám žádný promotér zápas nedal, i když vím, že by sis to asi moc přál.

Pokud se mnou máš nějaký problém, tak normálně přijď do gymu. Do Monster gymu nebo Reinders gymu. Tam si můžeme dát sparring a normálně si to vyříkat bez pokřikování a nadávání. Nechám to na tobě, jestli si vezmeš rukavice a nebo ne. Doraž do gymu a začni se chovat jako chlap a přestaň na mě pořvávat na ulici a v gymu jako kunda,“ rozpovídal se Karlos Vémola na svém IG profilu o nedávném zážitku a hned Vondráčkovi poslal výzvu na společný sparring.

 

Pokud by nešel do boje Vémola, tak kamarád Cverna ho rád zastoupí

„Vondráček nabídku na zápas se mnou dostal už asi třikrát, ale tohle už opravdu přehání. Startovat na někoho v gymu, kde se to nedělá? Tam jsme si všichni rovni. Pokud má Petr tolik energie jít do zápasu, tak ať už se konečně vzchopí a jde se mnou. Věkově jsme si rovni, tak ať jde. Blíží se další Fight Night Challenge, tak si to tam můžeme rozdat tvrdě a silně. Tímto ho vyzývám! Nelíbí se mi, že uráží mého kamaráda a brášku Karlose. Pokud má takové koule, jak ukazuje, tak ať jde a dá si to se mnou na pořádné bomby a s pořádným chlapem. Tohle už přehnal… Petře, jdeme na to. Napíšu Attilovi, že jdeme na to, takže se připrav a nech těch keců okolo. Jsem tady,“ zastal se Alex Cverna svého kamaráda a poslal směrem k Petru Vondráčkovi jasnou výzvu.

Tu pak Alex doplnil i videem, které zaslal MMA Shorties a ve kterém doplňuje, že už je souboj s Attilou Véghem předjednaný a že se klidně může na další Fight Night Challenge akci odehrát.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *