Vémola vs Kotlárovci? Clash promotér Le Sy dává nahlédnout do zákulisí

Vémola Kotlár Clash

V návaznosti na nedávné narozeniny Karlose Vémoly se rozjela hodně zajímavá a bizarní kauza. Terminátor, který na oslavu pozval i Clash promotéra Le Syho, totiž v nadsázce zmínil, že by si klidně dal souboj s několika Kotláry, čehož se klan pohotově chytil a došlo k celé řadě výměn. Vše nakonec utichlo, ale Le Sy dal nyní nahlédnout do zákulisí a znovu o možné bitvě promluvil.


 

Terminátor narazil? Kdo si prý s Karlosem Vémolou „vytřel zadek“?

„Každý strom musí vyrůst z malého semínka, že jo. Bylo tomu tak i u této kauzy, i když je to možná až moc silné slovo. Ale uvidíme, jakou to bude mít dohru a jestli to nakonec opravdu nedopadne. My ty Kotláry stále hledáme. Už máme třetího, takže Karlos, chystáme se. Chystáme se. Jarda varoval, že jsou Kotlárů tři autobusy. Do těch zatím máme ještě daleko, ale pomalu je sbíráme,“ prozradil Tomáš Le Sy pro CNN Prima News, že naděje na bizarní souboj ještě úplně neumřela.

Vémola má nyní samozřejmě před sebou titulový duel s Langerem a poté odvetu s Véghem, ale následně by na nějaký Clash souboj dojít mohlo. Vémola se totiž nechal slyšet, že po odvetě se slovenským rivalem ukončí kariéru. V ten moment by se tedy mohl přesunout do bizarnější sféry, kde by si mohl snadno vydělat hodně velké peníze. Jeho případný zápas s kýmkoliv by totiž jistě přilákal hodně pozornosti. S Le Sym jsou navíc přátelé, takže je půda jasně připravená, ale uvidíme, jak se ještě všechno vyvine. Nyní má před sebou Terminátor sakra velké výzvy, na které se náležitě připravuje.

    

Clash of the Stars 6: Startovka

Luktuma vs Grznár

Dostálová vs Gelnarová

Kotlár vs Datel

Icko vs Lboy

Rendys vs Žralok

Benda vs Tišer / Maďar / Plzňako

Zmijozel vs MaxGren

Snejks vs Sajmonos

Huhu vs Kobra

Satnady vs Playstation Princess

Bergino vs Riad

Král Pablo vs Patrik Corleone

Volák vs Podhorný


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *