Vémola vs Kimball? Grizzly Jeremy přeci jen zařadil zpátečku

Vémola

Karlos Vémola po souboji s Patrikem Kinclem, který bohužel pro něj jasně prohrál na body, vzkázal, že si dá na nějakou dobu pauzu, protože vše potřebuje zpracovat a vstřebat. Navíc se chce věnovat rodině, kterou samozřejmě skrze náročnou přípravu do určité míry zanedbával. To však nebránilo Kimballovi v tom, aby Terminátora vyzval. Nakonec však přeci jen zařadil zpátečku.

Organizace OKTAGON MMA bohužel přichází o skvělého šampiona

„Nechte ty mladé pušky bojovat o titul v polo-těžké váze a uspořádejte souboj já vs Vémola. Byl by to skvělý souboj na Bratislavu. Jen my bychom tímhle ten turnaj snadno vyprodali. Pojďme dát lidem super zápas. Zapíšeme se do historie,“ ozval se Jeremy Kimball, což pár dní po Vémolově prohře nebylo úplně na místě, což si evidentně uvědomil i sám Grizzly.

„Netušil jsem, že si po prohře bude chtít dát nějakou dobu pauzu. Samozřejmě tedy beru svou výzvu zpátky a nechám si jí na jiný čas, až se to bude více hodit. Nechme nyní Karlose, aby si odpočinul. Je to totiž borec, kterého rozhodně respektuji. Najdu si místo něj nějakého jiného soupeře,“ krotil Jeremy Kimball přeci jen svá slova, protože mu došlo, že na podobné výzvy bude ještě čas.

Navíc nejde jen o to, že nyní Vémola potřebuje čas, ale také o to, že Jeremy v poslední době zápasil v těžké váze. Poslední souboj byl sice v domluvené váze mezi polo-těžkou a těžkou, ale to nic nemění na tom, že se v polo-těžké váze honě dlouho neukázal. V první řadě tedy bude potřebovat několik výher, aby mohl pomýšlet na jména, jako je právě Vémola a podobně.
 

Vémola má na dohled obhajobu a souboj s Véghem

„Rád bych k tomu řekl, že rozhodně jednoznačně vyhrál Patrik Kincl, protože udělal nejvíce škody. Já bych však osobně stále zůstal u myšlenky Vémola vs Végh 2. Už jsem několikrát říkal, že od začátku roku trénuji. Mám za sebou boxerský zápas. Jsem prostě v hlavě nastavený na Vémolu. Přizpůsobil se tomu tréninkový plán a všechno kolem toho. Najednou bum a změna? 

Popravdě bych Karlosovi dal šanci stejně, jako jí dal on mně. Taky jsem před naším prvním soubojem prohrál zápas a on měl naopak vítěznou vlnu. Nyní v první řadě záleží hlavně na něm, pak na OKTAGONu a nakonec na mně.

Mluvil jsem o tom, že jsem na nějaké výzvy dost starý, ale s Karlosem je to o něčem jiném. Zápas s ním mi změnil život, takže je to moje srdeční záležitost. Je to o něčem jiném. Nejde o tituly ani nic podobného, ale o to, že to byl obrovský zápas. Myslím si tedy, že i lidi by chtěli vidět odvetu, jak by to dopadlo. Stále tedy držím dohodnutou cestu,“ reagoval Attila Végh pro iSport.cz.
Attila by tedy rád pokračoval v dohodnutém plánu, ale bude hodně záležet na tom, jak se k věci postaví Karlos Vémola, pro kterého samozřejmě bude prohra hodně zdrcující a je otázkou, jak na ní vlastně zareaguje a jak moc nechá, aby ovlivnila jeho další kariéru.

Co nás čeká dál?

17.6. Oberhausen – OKTAGON 44: Prozatímní Startovka

Langer vs Poppeck – zápas o prozatímní titul polotěžké váhy 

Eckerlin vs Primera 

Veličkovič vs Jungwirth 

Grabinski vs Michalidis 

Dyrschka vs ? 

Xavier vs Strezlczyk

Polívka vs Khajevand

Siwiec vs Hathaway 

Paradeiser vs Fischer 

29.7. Praha Štvanice – OKTAGON 45

17.9. Frankfurt – OKTAGON 46

7.10. Bratislava – OKTAGON 47

Peňáz vs Čepo

Buchinger vs ? 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *