Vémola reaguje na skutečnost, že OKTAGON 43 není vyprodaný! V čem vidí důvody?

Vémola

Organizace OKTAGON MMA koncipuje blížící se turnaj OKTAGON 43 jako největší a nejdražší akci, která se na domácí scéně odehrála. Startovka totiž nabízí dlouho očekávanou odvetu Kincl vs Vémola 2, polovinu druhého kola milionového projektu Tipsport Gamechanger, ale i celou řadu dalších hodně atraktívních duelů. I přesto však organizace na začátku týdne hlásila, že stále zbývá až 20 % lístků, což je poměrně překvapivé a vlastně i smutné zjištění. Jak reagoval Vémola a kde vidí důvody?

Šampion Patrik Kincl bohužel před odvetou hlásí nepříjemné komplikace

„No, může mě to jenom mrzet. Třeba se to ještě pohne. Myslím si, že to je zapříčiněný trochu tím, že Kincl zezačátku hlásal, že ten zápas nebude. A bohužel, lidi mrzelo, že si koupili na prosinec a já jsem tam nebyl. A potom další věc je, že já jsem se trošku odmlčel. Od promování, od sociálních sítí. Všechno jsem si smazal, moc jsem to nejel. Já jsem podobné aktivity plnil před Attilou, navštěvoval jsem různé televizní pořady – Všechnopárty, Show Jana Krause a úplně mi to tehdy moc nesedlo. Tak uvidíme, jak se to osvědčí Patrikovi. Ale já doufám, že se O2 arena ještě zaplní,“ reagoval Vémola pro iSport.cz.

„Nicméně vzhledem k tomu, jak se o tom mluvilo dlouho, tak to asi není takový zápasnický svátek, jako byl, když jsme nastupovali s Attilou. Takový tahák Kincl pro lidi prostě není. Věřím tomu, že naše odveta s Attilou bude znovu vyprodaná. S Marpem to taky bylo vyprodaný. Asi zkrátka zápas s Kinclem není takový hit, jak jsme čekali.

To ale nemění nic na tom, že tam bude třeba osmnáct tisíc lidí. To si myslím, že je na MMA pořád skvělý. Doba taky není nejpříjemnější. Je to jedno s druhým. Těžko někoho obviňovat, těžko to na někoho házet. Ale věřím, že dny, kdy se vyprodávaly O2 areny, ještě neskončily. A že až lidi uviděj, že je Terminátor zdravotně zpátky, že je double champ a že bude jednou třeba zápasit v O2 areně o třetí titul v těžké váze, nebo s Attilou Véghem, nebo německým Terminátorem, tak bude zase vyprodáno.“

OKTAGON 43: Startovka

Kincl vs Vémola 2

Kozma vs Lohoré

Glismann vs Van Suijdam

Etebar vs Gogoladze

Pukač vs Brož

Legierski vs Kuzník

Bryczek vs Chadwick

Melillo vs Mazúch

Daněk vs Brajshori

Toledo vs Doussis

Vila vs Thinghaugen

Turnaj, který se odehraje v pražské O2 Aréně, je možné sledovat skrze PPV organizace a nebo prostřednictvím Tipsport TV.

 


7 komentářů na “Vémola reaguje na skutečnost, že OKTAGON 43 není vyprodaný! V čem vidí důvody?”

    1. Starej Vémola?Možná…Ale pořád má koule do té klece jít…Kolikrát si tam byl Ty a čelil nějakému nadupanému frajerovi.Kde berete vůbec tu drzost takhle někoho kritizovat…?Nechápu vaší namyšlenosti!Jo takhle psát nenávistný chaty, na to máte koule.To by vám šlo…

    2. Já jsem chtěl jet do O2, byl jsem tam i v prosinci, ale když sám Kincl nebo Píno mluvili o tom, že to zase nebude, tak jsem se na to vybodl.Budu doma čumět na PPV.Na Clash se dívají jen ubožáci, koho zajímaj Kotlárové, Bendové, Bejrové a spol.To není ani bizár, to je debilita…To už rači fackovanou.

      1. přesně tak mě už taky připadá že se lidi zbláznili bratr taky dře MMA a je to nálož tykle se tam dou tahat za vlasy lidi na to čuměj a řikaj tomu celebrity ať pak nezáviděj že berou takový prachy z you tubu tik toku atd když na to čuměj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *