Vémola reaguje na řešené video s kolemjdoucí a vysvětluje, proč je to nesmyslná kauza

Vémola

Sociálními sítěmi se včera začalo šířit video z přenosu slovenského streamera, který si říká DEV1. V pozadí videa, které vzniklo v Thajsku, totiž prochází Karlos Vémola, před kterým jde neznámá slečna, z čehož hned fanoušci v návaznosti na předchozí kauzy vyvodili závěry. Vémola však vysvětluje, že se dělá z komára velbloud.

Velkolepé uzavření? Kincl zavrhuje možnou trilogii se „zprotiveným“ Vémolou

„Mně už to video přišlo asi stokrát. Já bych to nedramatizoval, proste tvrdý kondiční kemp ve dne i v noci. Doručil to, co slíbil,“ reagoval s nadsázkou Patrik Kincl, který samozřejmě využil šanci, jak si do rivala rýpnout.

Vémola však jakoukoliv kontroverzi na svém IG profilu popírá, „Tak mě tady po náročných trénincích doktoři vždy dávají dohromady, aby se to tělo nerozsypalo. Trénujeme tady třikrát denně a makáme od rána do večera. Vidím, že Česko zase žije nějakou kauzou, že kolem mě na chodníku prošla nějaká paní. Všichni ze mě zase dělají nějakého sexuálního predátora, že sem asi jezdím užívat si a ne trénovat. To asi může říct jen člověk, který tady nikdy nebyl.

Mezi trojfázovým tréninkem, který tady každý den mám, jsem rád, že stihnu tak akorát doktora a mezi tréninky se vyspat. Na žádné užívání není čas. Nehledě na to, že se moc těším na to, až se vrátím do Čech za svou ženou a dětmi. To je jediné, co mě zajímá – trénovat, dřít, makat a pak přijet do Liberce a O2 arény a zvítězit. To, čím Čechy žijí, nějakým bláznivým videem, úplně vypouštím a soustředím se na svojí práci, kterou tady musím udělat a poté odvést v Liberci.“

Vémola má na plánu hned několik kempů

„Už bude jedna hodina ráno a já tady před Tiger gymem vyběhávám, protože ta váha se sama neudělá. To byl hlavní důvod, proč jsem vyrazil na 14 dní do Thajska, protože jak jsem byl nemocný a po nemoci, tak jsem s Yakuzou trénoval hlavně technicky a díky tomu jsem hodně přibral a spadla mi kondice.

Teď jsme na 2 týdny v Thajsku se zaměřením na tvrdou kondiční přípravu, protože až se vrátím, tak mám naplánovaný kemp v Německu, kde kromě plno skvělých středních vah mají také jednoho frajera, který Kincla porazil v jeho posledním zápase mimo OKTAGON. Ti, kteří sledují MMA, určitě vědí, o koho se jedná. To pro mě bude velká výzva a velká zkouška, ale také velká zkušenost.

Potom strávím týden v Čechách mezi těmi nejlepšími gymy, které máme, což je Pražský rohovník, Spejbl gym, LANNA, Reinders gym a nebo Monster gym. Pak vyrazím směr Polsko, tedy ANKOS a nakonec mám domluvenou přípravu s kluky z Londýna. Než tedy nastoupím v Liberci, tak mě čekají 4 zahraniční kempy. Tenhle je v Thajsku v teple na tvrdou kondiční přípravu.

Po Liberci mám měsíc na to, abychom trénink v Reinders s kluky z Londýna soustředili specificky přímo jenom na Kincla, tak to sledujte. Budu vás informovat o tom, že samozřejmě v Liberci nastoupím a v O2 Aréně si dojdu pro to, co mi patří, tedy pro pás střední váhy. Plno zlohlasů sice tvrdí, že nenastoupím, nebo že si pro to nedojdu, ale já si pro to dojdu. Budu vás informovat, jak makáme,“ naznačil Karlos Vémola na svém IG profilu, jaký má aktuálně plán.

Čeká ho tedy hned několik zahraničních kempů. Navíc to vypadá tak, že bude v Německu pravděpodobně trénovat ve vyhlášeném UFD gymu, kde se připravují taková jména, jako je Eckerlin, Moeil a nebo třeba Roberto Soldić, který Patrika Kincla porazil v rámci titulového souboje KSW.

 


1 komentář na “Vémola reaguje na řešené video s kolemjdoucí a vysvětluje, proč je to nesmyslná kauza”

  1. Bych zakázal tyhle zveřejňování nepodložených videí, ale to jsou ty nenažranci.Aby vám všem chtěl různými videí dělat problémy.Hnusná havěť.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *