Vémola odpovídá na otázku, jak při letošním nabitém programu bude odpočívat

Vémola

Ještě na konci minulého roku visel kolem další kariéry Karlose Vémoly velký otazník, protože Terminátor musel řešit vážné zdravotní problémy, ale nyní už má na letošní rok naplánované hned tři souboje (Matavao, Kincl a Végh), ke kterým ještě možná přibydou další. Jak tedy šampion polo-těžké váhy hodlá odpočívat a vypnout?

No ty blázne! Clash vážení nabídlo takedowny, bitky a dokonce i holá prsa

„Já prostě neumím zastavit, brzdit a odpočívat. Já vždy podávám nejlepší výkony, když jsem rozjetý. Proto mám naplánované takové množství zápasů. Vždy se mi to vyplatilo nejvíc, když jsem měl třeba tři zápasy během tří měsíců. Všechny se mi pak podařilo urvat a vyhrát. Věřím, že nyní to bude taky tak. Mám to tak, že čím více zápasím, tím více musím makat. O to více však na to své tělo dbám. Jsem zkrátka rád rozjetý. Jsem vlak, který když se rozjede, tak nejde zastavit,“ vysvětlil Karlos Vémola v rozhovoru s Marcelem pro Mixx Sports Media, jak vlastně letos hodlá odpočívat. V podstatě nijak, protože se chce pravidelně udržovat v zápasovém tempu.

Podobný kousek však Vémolovi vyšel i minulý rok, kdy během 3 měsíců vyhrál 3 zápasy za sebou – Marpo, Pasternak a Ilič. Uvidíme tedy, jak to bude letos.

„Karlos to tak má. V životě zápasy nerušil a vždy zápasil hodně rychle po sobě. Zápasí radši než trénuje. Nikdy s tím nebyl problém. On věří, že to nebude problém ani tentokrát. Zase znovu, my jsme byli ti, kteří říkali: ´Pojďme to udělat, co nejrychleji´. Karlos souhlasil, ale říkal, že skoro rok nezápasil, takže chce nějaký rozjezd předtím. To byla dohoda, o které všechny tři strany věděly,“ připojil se i promotér Ondřej Novotný, který už vysvětloval, proč Vémola před Kinclem dostal zápas s Matavaem.
   

„Já to zpomaleně neumím. Když to jde, tak potřebuji trénovat a makat. I moje paní říká, že jsem byl nesnesitelný ten měsíc, kdy jsem nic nedělal. Teď už jsem zase ve svém, takže trénuji a když netrénuji, tak spím, takže o mně žena ani neví. Po probuzení mám dobrou náladu, protože dělám to, co miluju. Žiju svůj sen. Já prostě nemůžu zpomalit. Když zpomalím, tak nevím, co dělat. Seděl bych doma na gauči? Když zpomalím, tak jen proto, že jdu nakrmit krokodýly a nebo lvy a zase něco dělám. Je to pro mě obrovská motivace. Samozřejmě teď trénuji opatrně. Proto i kemp v Thajsku, protože je to daleko od zápasu. Teď tam míří celá světová špička. Je tam Chimaev a spousta dalších zápasníků. Chci tam jet a užít si to a nabrat fyzičku,“ vysvětlil nedávno Vémola pro Deník Sport, proč prostě neodkáže zpomalit.

Vémola navíc před časem přiznal, že jeho tělo je tak moc zvyklé na pravidelný trénink, že když nic nedělá, tak se ozývají zranění a bolesti. Terminátor tedy musí být stále v pohybu. Karlos navíc uváděl, že si skrze zranění uvědomil, že už mu možná moc času, co do kariéry, nezbývá, takže chce využít jakoukoliv příležitost, aby ještě zápasil a byl aktivní.

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *