Vémola na kempu v Německu! Komplikace hned ze startu, ale i usmíření s rivaly

Vémola

Karlos Vémola před časem avizoval, že ho v souvislosti se souboji s Matavaem a Kinclem, které absolvuje během zhruba jednoho měsíce, čeká hned několik zahraničních kempů. Ten první, který proběhl v Thajsku, už má za sebou a nyní přišlo na řadu Německo a konkrétně UFD Gym, kde trénují i velikáni Moeil nebo Soldić, se kterými se Vémola v minulosti spíše přestřeloval. To je však nyní evidentně zapomenuto. Bez komplikací se to však neobešlo.

No ty blázne! Clash vážení nabídlo takedowny, bitky a dokonce i holá prsa

„Tak mě tady v tom německém pekle kluci krásně přivítali na pondělním sparringu. Na letišti mi bohužel ztratili zavazadlo, takže jsem trénoval v půjčených trenkách a s chráničem, který jsem si tady jen tak narychlo uvařil v kelímku. Já však říkám, že těžko na cvičišti a lehko na bojišti. Tady v Německu opravdu mají top špičáky,“ podal Karlos Vémola hlášení z německého UFD gymu, kde musel nafasovat výstroj, protože mu na letišti ztratili zavazadlo, které se k němu snad výhledově dostane.

Ještě na konci minulého roku se mluvilo o tom, že jestli Vémola porazí Kincla, tak si to dá v únoru s Moeilem o titul šampiona těžké váhy. Ani na jeden ze zmíněných zápasů však nakonec nedošlo, protože se plány kompletně změnily. Nyní se navíc oba borci potkali na tréninku a vypadá to tak, že si padli do oka. „Boss. Vypadá strašidelně, ale je to velice hodný chlapík,“ pochlubil se Vémola fotkou s Moeilem, který po prvním turnaji ve Frankfurtu Terminátora divoce vyzýval, ale nyní mu evidentně pomůže v přípravě na další zápasy.
   

Ve zmíněném gymu působí i jeden z nejlepších bojovníků mimo UFC Roberto Soldić, který je posledním přemožitelem Patrika Kincla. Právě s Robocopem se Vémola v minulosti mírně přestřeloval, ale nyní bude mít šanci si s ním zatrénovat, „Kluci z London Shootfighters už jezdí do UFD dlouhé roky. Nedávno tam byl i Michael Page aka Venom. Není tam jen Soldić, ale jsou tam další kvalitní borci. Je to zajímavý gym s kvalitními středními váhami, který je relativně blízko, takže pro mě zajímavá zkušenost a o to víc, když tam bude Soldić, tedy někdo, kdo už s Kinclem v kleci byl. Takový sparring je to nejlepší, po čem mohu sáhnout,“ reagoval Vémola na dotaz od MMA Shorties, jak vlastně spolupráce s UFD a potažmo Soldićem vznikla.

„Cítím z toho takovou obavu z toho našeho zápasu. Potřebuje asi nachytat informace, ale jinak to neprožívám,“ reagoval na Vémolův německý kemp Kincl, který však z tréninků svých dvou bývalých přemožitelů evidentně obavy nemá.

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *