Vémola musel odjet z OKTAGONu! Zloději se mu vloupali do domu

Karlos Vémola
 

Karlos Vémola se včera zúčastnil turnaje OKTAGON 32, kde sledoval zápasy, ale samozřejmě se věnoval i fanouškům, kteří si chodili pro nekonečné množství fotek. Poté však z akce náhled zmizel. Nyní už víme, z jakého důvodu. Do domu se mu totiž vloupali zloději, což však snoubenka Lela Ceterová naštěstí pohotově vyřešila.
Vašek Mikulášek a jeho přítelkyně reagují na prohru

“Psala mi najednou Lela, že je někdo v baráku. Tak jsem si nejprve říkal, že třeba jen něco podezřelého zaslechla. Nicméně nepodceňoval jsem to, a řekl jí, ať zavolá sousedovi. Ale než mu napsala, tak šla po těch zvucích a zjistila, že jí někdo leze oknem do šatníku. Byla s dětmi v ložnici a zachovala se velmi statečně, vzala klíč a šatník, což je vlastně jedna místnost, zavřela. Ti frajeři se začali dobývat ze šatny do chodby, i přesto, že ji slyšeli a věděli, že zamknula. Rychle tedy volala sousedovi. Ale než soused přijel, tak to chvíli trvalo,” vysvětlil Vémola pro iSport.cz. “Po tom, co je tam zamkla, tak tam ještě byli čtyři minuty. Nevím, co tam dělali. A tam je hodně věcí. Lely šatník je jediná místnost, kde necháváme cenné věci. Ležely tam hodinky Rolex, které tam nechali. Nevím, po čem šli, vzali jen jednu krabičku se zlatem, kde měla nějaké naušnice, prstýnky, náramky, nevím co přesně. Každopádně to nebylo tak, že by se lekli a utekli. Mám v té místnosti čidla a bylo znát, že tam zůstali čtyři minuty. Ale zmizeli dříve, než dorazil soused myslivec, který je taková naše ochranka, za což jsem mu moc vděčnej.”
 

Nezvaní hosté totiž využili mezeru v bezpečnostním systému, která už však bude brzy vyřešena, “Oni přišli jediným možným přístupem, kde zrovna kamery nejsou, zezadu, kde mám jenom kozy a prase, tak mě nenapadlo tam mít kameru. Teď tam už budou. Nevím, jak si to dokázali takhle vytipovat a že se neštítili sem vlézt… Když přijedete domů a je vykradený barák, tak je to prostě nepříjemný, ale je to život, stává se to. Ale když byly doma děti a Lela, tak je to hrůzostrašný. Nedokážu ani domyslet, jak se musela cítit.”

Důležité je, že se snoubence během Vémolovi nepřítomnosti nic nestalo a že nedošlo ani k žádné větší škodě.

Zdroj: iSport.cz

Úvodní foto via OKTAGON MMA


 

1 komentář na “Vémola musel odjet z OKTAGONu! Zloději se mu vloupali do domu”

  1. Pingback: Krása! Conorův trenér John Kavanagh chválí OKTAGON MMA | Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *