Vémola má výsledky důležitého vyšetření! Jak je to s návratem?

Karlos Vémola
Karlos Vémola musel v druhé polovině minulého roku kvůli zraněné ruce zrušit hned 3 zápasy. Nedošlo totiž na titulový souboj s Naruszczkou, boxerský duel s Marpem a ani na vyvrcholení rivality s Pirátem. Zranění bylo totiž tak vážné, že se dokonce mluvilo o tom, že už by se Terminátor v nejzazším případě ani do boje vrátit nemusel. Tuto možnost si však Vémola nepřipouštěl a fanoušky, kteří se ptali na jeho zdravotní stav, odkazoval na lednové vyšetření, jehož výsledky už má u sebe. Jak to tedy nakonec dopadlo a jak to tedy s Vémolou následující týdny a měsíce bude?
White “idiotům” vysvětluje, proč Francisovi nepředal titul

“Na rezonanci jsem byl, vypadá to super. Doktor mi ještě doporučil, ať dalších šest týdnů nejdu do plna. Abychom to kvůli tomu, že to teď vypadá dobře, neuspěchali. Takže do konce února. Makám už teď třífázově, na fyzičce, nohách, na všem, ale ostré sparingy začnu až od března. To bude muset stačit. Březen, duben, květen, tři měsíce sparingů. Pokud budu fyzicky ve formě, okamžitě skočím do sparingů, tak by to mělo stačit,” vysvětlil Vémola pro server iSport.cz.

Jak se pauza a následný návrat k tréninku na Terminátorovi podepsal? “Hlavně to, že jsem přibral, spadla mi fyzička, ale to je normální, když člověk tolik měsíců netrénuje. Ale na druhou stranu, mám teď mnohem větší chuť, drive. Takže si myslím, že to velice rychle doženu…
Nicméně jak jsem přidal, tak jsem trochu rozbitej. Alespoň vypnu z toho stresu a nemám čas myslet na nic jiného. A mezi tréninky spím. Jezdím taky v rámci přípravy do Budějovic, takže mě vždy dost vyčerpá cesta, přijedu, spím, pak zase jedu třeba do Spejbl Gymu a tak.”

Květnový zápas s Marpem by už tak neměl být v ohrožení a naopak se na něj můžeme pomalu začít těšit. Ohledně možného návratu k MMA Vémola prozradil, že by na něj mohlo dojít někdy kolem poloviny roku, ideálně na tradiční Štvanici.

Zdroj: iSport.cz


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *