Vémola má na září v hlavě hned 2 možné soupeře

Vémola

Vémola má na září v hlavě hned 2 možné soupeře

Karlos Vémola od druhé poloviny minulého roku jede jak stroj a zatím to vypadá tak, že navzdory zraněním nechce v nastaveném tempu nijak polevovat. Aktuálně má totiž naplánované hned dva zápasy, protože na konci července ho na turnaji OKTAGON 26 na Štvanici čeká Naruszczka a, jak bylo minulý týden potvrzeno, následně se v polovině listopadu utká v rámci boxerského duelu s Marpem. Terminátor se však nebrání tomu, aby se v září představil na turnaji OKTAGON 27, který se bude po dlouhé době konat na Slovensku v Bratislavě. V hlavě má přitom hned dva možné soupeře.

https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/07/06/trener-vysvetluje-proc-karlos-vemola-porazi-marpa/

“Ondřej Novotný říká, že Pirát pro mě není soupeř. Já vím, že to pro mě není soupeř, ale to víme všichni. Momentálně se sice zlepšuje, ale ať si ještě chvíli počká. Já ten zápas rád vezmu, mám rád snadné peníze. Ano, klidně mi ho dejte v září v Bratislavě. Klidně ho potrestám na domácí půdě, s tím nemám problém. Tohle mi však po zápasech, které jsem měl s Mikuláškem a Ďatelinkou, Ondra nebude chtít jednoduše dát. Myslím si, že Pirát by měl speciálně například s Ďatelinkou velký problém. Já bych ho rád zmlátil a už jsem to i promotérům říkal, že to myslím vážně. Pokud si tedy myslíte, že Pirát pro mě není protivník, tak mi dejte toho těžkotonážníka, toho vašeho nejzlejšího muže v Československu Budaye. Já s ním fakt nemám problém jít do těžké váhy. Přestože si nemyslím, že má Buday takové kvality, jak všichni říkají. Na to však Ondra také nereagoval, takže uvidíme,” rozpovídal se Karlos Vémola v rámci svého živého vysílání s Fightlive.cz.

Právě Pirát po své poslední výhře nad Matavaem mluvil o tom, že by se mu titulová šance líbila, protože si jí prý zaslouží a navíc má s Vémolou dlouho nevyřízené spory, které by si tak mohli vyříkat přímo v oktagonu. Duel Vémola vs Krištofič, ačkoliv by byl asi hodně zajímavý, však asi v nejbližší době neuvidíme. Promotér Novotný se totiž nechal slyšet, že chce Vémolovi vozit výzvy ze zahraničí.

Souboj s Budayem pak už v září vůbec nedopadne, protože Badyho v říjnu čeká souboj v rámci Dana White´s Tuesday Night Contender Series, kde bude před zraky UFC prezidenta bojovat o UFC smlouvu.

Úvodní foto via OKTAGON MMA

4 komentáře na “Vémola má na září v hlavě hned 2 možné soupeře”

  1. Pingback: Thompson vysvětluje, proč je nejhorší možný soupeř pro Usmana | Shortie

  2. Pingback: Manažer hájí UFC bojovnici, že nebere drogy | MMA Shorties

  3. Pingback: Jiří Procházka "zastínil" ostatní UFC hvězdy | MMA Shorties

  4. Pingback: O´Malley vysvětluje, proč se ho soupeři tak moc bojí | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *