Vémola dá všanc svou podstatu?! Puetz má hodně zajímavý návrh

Karlos Vémola

V souvislosti s turnajem OKTAGON 33 se znovu otevřelo téma kolem možného souboje OKTAGON Terminátorů. Karlos Vémola totiž po své výhře nad Pasternakem se slovy, že v OKTAGONu je jen jeden Terminátor, vyzval Stephana Puetze, který následně porazil King Konga Zawadu. Samozřejmě se tedy nabízí vzájemný střet, který slibuje skvělou podívanou, ale Ondřej Novotný zatím krotí vášně a vysvětluje, proč si na duel ještě budeme muset nějakou dobu počkat. Oba borci navíc přišli s hodně zajímavými podmínkami, které by celému střetu dodaly další grády!

Šampion Adesanya velebí Procházku a vysvětluje, co se mu na něm líbí

“Přesně na tohle jsem včera myslel. Myslím si, že pokud se utkáme, tak by to mělo být tak, že ten, který prohraje, tak už sám sebe nebude moct označovat za Terminátora. Myslím si, že by to bylo skvělé a že by to byla skvělá výzva. Nešlo by jen o titul, ale i o přezdívku. To by bylo skvělé,” navrhl Stephan Puetz v rozhovoru s Bryanem Laceym.

V minulosti například Vémola nabízel sázku na styl vítěz bere vše, tedy že borec, který by vyhrál, by získal obě výplaty. Podobná sázka o přezdívku by však zrovna v tomto případě dávala naprostý smysl. Oba borci si totiž říkají Terminátor s tím, že Vémola prohlašuje, že je v OKTAGONu jen jeden. Tímto by se to dalo zařídit. Karlos by však riskoval, že v případě prohry přijde o svou esenciální podstatu. Jako Terminátor totiž nastupuje do každého zápasu a navíc s oblibou prohlašuje, že je stroj, kterému stačí vyměnit součástky a může pokračovat. Uvidíme tedy, zda Vémola, až bude duel aktuální, na podobnou podmínku a sázku přistoupí.
 

Vémola má také podmínku

“Je mi to asi úplně jedno,” reagoval Karlos Vémola na začátku týdne ve svém živém vysílání na dotaz, zda by mu vadilo, že by s Puetzem nastupoval v Německu, tedy na nepřátelské půdě. “Asi bych si to však více pohlídal, než tomu bylo s Attilkou. Když bychom šli souboj Terminátorů, tak bych to chtěl mít asi podepsané, že pokud by se měl takový souboj stát v Německu, tak mám za to, že by si ho zasloužili i čeští fanoušci, tak bych chtěl mít předem podepsanou odvetu v Praze. Pokud bychom nastupovali v Německu, tak potom bych chtěl odvetu Terminátorů v Praze, ať už první souboj dopadne jakkoliv. Ať už ho ukončím jakkoliv rychle, jestli v prvním, pátém nebo třetím kole. Uvidíme, ale to je zatím otázka jednání.”

Karlos Vémola je známý tím, že svým soupeřům dává různé podmínky, ale zrovna tato je poměrně pochopitelná. O souboji Végh vs Vémola se totiž původně mluvilo jako o dvoj-souboji v ČR a na Slovensku, ale nakonec to evidentně nebylo zaneseno do smluv, takže jsme se dočkali jen jednoho zápasu s tím, že Karlos od té doby pracně lobuje za odvetu. Podobně velký zápas Vémola vs Puetz by tak chtěl mít Vémola pojištěný s tím, že by ho mohli sledovat i fanoušci v Praze.
 

Jak duel Vémola vs Puetz vidí promotér?

“Co si myslím o další titulové bitvě Karlose Vémoly? Jak říkal, musí to být ve váze do 93 Kg. Věřím, že se nám nabízí hned několik možností. Pokud jde o souboj Terminátorů, tam je třeba to pořádně vybudovat. Potřebujeme čas, abychom z toho udělali dostatečně velký zápas. Pořád si myslím, že Stephan potřebuje být větší v Čechách a o něco větší i v Německu a stejně tak Vémola musí být větší a známější v Německu. Věřím, že je na tento zápas ještě čas. Podle mě by se to hezky vyjímalo na frankfurtském fotbalovém stadionu. Co Stephane?” reagoval Ondřej Novotný po turnaji OKTAGON 33 na dotaz od MMA Shorties, jak to vidí se soubojem Vémola vs Puetz, který je už vlastně na stole, ale na který si evidentně budeme muset ještě nějakou dobu počkat. “Ale jak Palo řekl, už víme, že se případný turnaj bude jmenovat Soudný Den.”

Není se však čemu divit. Pokud se totiž souboj správně vybuduje a celý příběh vygraduje, tak bychom mohli mít na stole hodně podobně velký zápas, jako byla bitva Végh vs Vémola, která přepisovala dějiny domácího MMA.

“Stephan se potřebuje dostat do lepší formy,” přisadil si hned Karlos Vémola, kterému je prý jedno, s kým se utká, ale hlavně chce titulový duel v polo-těžké váze. “Já jsem vždy připravený. O to se neboj kamaráde,” kontroval Stephan Puetz.

Deutche Bank Park ve Frankfurtu má kapacitu 51 000, což už je pořádná porce fanoušků. Hned na první německé akci však dokázal OKTAGON přilákat 10 000 fanoušků, takže pokud vše půjde dobře, tak by mohl mít podobný ambiciozní plán rozhodně šanci na úspěch.

Úvodní foto via OKTAGON MMA 

1 komentář na “Vémola dá všanc svou podstatu?! Puetz má hodně zajímavý návrh”

  1. Karlos by však riskoval, že v případě výhry přijde o svou esenciální podstatu. nemá tam být v případě prohry?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *