Karlos Vémola, byť beze slov, stručně reaguje na souboj s rivalem Kinclem

Vémola

Máme za sebou turnaj OKTAGON 43, který nabídl odvetu Kincl vs Vémola 2, na kterou scéna čekala téměř 5 let. Nakonec jsme dostali hodně zvláštní zápas, ve kterém se Vémola tradičně snažil prosadit svou, ale za žádnou cenu se mu to nedařilo. Kincl totiž skvěle bránil a navíc přidával údery, díky kterým postupně bodoval, takže nakonec naprosto jasně a s přehledem vyhrál na body. Byť si oba borci „slíbili“, že si po souboji podají ruku, tak na toto gesto nedošlo. Terminátor totiž okamžitě opustil oktagon a posléze i halu. Dočkali jsme se tedy jen stručné reakce na jeho sociálních sítích.

Dokonalá pomsta? Ukradne Patrik Kincl rivalu Vémolovi obrovský zápas a sen?

Hned poté, co byl ohlášen výsledek zápasu, který vyzněl naprosto jasně pro šampiona Kincla, který vlastně na bodech ztratil jen jediné kolo, Vémola opustil klec. Následně společně se svým týmem minul místo, kde se odehrávala po-turnajová tisková konference, a zamířil pryč. Možná do nemocnice, protože jeho oko na tom bylo hodně špatně, možná domů. To vlastně nikdo neví.

Jedinou po-soubojovou reakci tedy lze čerpat jen z Karlosova IG, kde byl několik hodin po půlnoci a tedy souboji mírně aktivní a sdílel několik příspěvků.

„Hrdí, když se vítězí, věrní, když se nedaří,“ sdílel Vémola na svém IG profilu příspěvek člena svého týmu.

Následně také sdílel krátkou sekvenci souboje, která vyobrazuje moment, kdy se Terminátor dostal Kinclovi do zad a už už to vypadalo, že se dočkáme nějakého pokusu o submisi. Kincl však celý zápas skvěle bránil a i když se dostal na zem, tak byl doslova během vteřiny zase zpět na nohou, takže Vémolovi se tyto takedowny ani nepočítaly do statistik, protože nenabídl dostatečnou kontrolu a „dotažení“.
Patrik Kincl a jeho reakce na výhru

„Moje první slova? Byla to samozřejmě dlouhá cesta, která budila spoustu emocí nejen u mě, ale i u vás. Dnes jsem samozřejmě přišel pro ukončení, ale nevyšlo to. Překlopili jsme se však do taktiky, ve které to fungovalo a kde jsem se necítil ohrožený. Hlavně jsem porazil Karla v jeho vlastní hře. To je ještě větší vítězství, než kdybych ho tady vypnul v prvním kole. Byla to jeho hra, ve které jsem ho dokázal přejet. Děkuji moc všem za podporu. Opravdu vám moc děkuji.

Škoda, kterou soupeři uděláte, je to hlavní, co rozhoduje. Stejně tak údery. On se sice po mně válel na stěně a pracoval, ale vlastně nic nedělal. Byl do mě zavěšený a to mi přesně stačilo. Já jsem si ho postupně zavíral a věřil jsem, že rozhodčí to vidí stejně tak, jak se to má bodovat.
Tohle je Karlův styl, takhle on zápasí, pokud mu nedovezete někoho, na kom si udělá jméno v prvním kole. Podobnou podívanou dostanete i v dalších zápasech s vyrovnanými soupeři, si myslím,“ reagoval Patrik Kincl na výhru, na kterou čekal dlouhých pět let. Kincl navíc podruhé obhájil titul šampiona střední váhy, což je sladký bonus.

Karlos Vémola bohužel žádnou reakci nenabídl, protože hned po souboji odešel z klece a nepřišel ani na tiskovou konferenci, takže na první slova po prohře si asi budeme muset ještě nějakou dobu počkat.

OKTAGON 43 – Výsledky:
Co nás čeká dál?

17.6. Oberhausen – OKTAGON 44: Prozatímní Startovka

Langer vs Poppeck – zápas o prozatímní titul polotěžké váhy 

Eckerlin vs Primera 

Veličkovič vs Jungwirth 

Grabinski vs Michalidis 

Dyrschka vs ? 

Xavier vs Strezlczyk

Polívka vs Khajevand

Siwiec vs Hathaway 

Paradeiser vs Fischer 

29.7. Praha Štvanice – OKTAGON 45

17.9. Frankfurt – OKTAGON 46

7.10. Bratislava – OKTAGON 47

Peňáz vs Čepo