Vémola a zakázané látky? Rival Viktor Pešta má jasno

Viktor Pešta Karlos Vémola
Máme za sebou turnaj OKTAGON 27, který nabídl doslova válku Buchinger vs Barborík, ale už za necelé dva týdny nás čeká další turnaj OKTAGON 28, kterému rovněž vévodí titulový souboj. Původně  mělo jít o duel Macek vs Basharat, ale nakonec dostaneme skvělý souboj Pešta vs Putz, který slibuje hodně zajímavou podívanou. Pešta si tak konečně splní přání a utká se s Terminátorem, i když jen tím německým. V případě výhry bychom se však konečně mohli dočkat duelu Pešta vs Vémola, o kterém se tak dlouho mluví. Právě o Vémolovi se Viktor zmínil na svém streamu s fanoušky v reakci na jeden z dotazů.
Jak to bylo? Odklepal Vojto Barborík Bukiho submisi?

“Myslím si, že jen slepý by neviděl, že Karlos čistý není,” reagoval Viktor Pešta na dotaz fanouška, zda si myslí, že je Karlos čistý a bez zakázaných látek. “Už jen to, jak se vždycky zraní a za měsíc už je zahojený. To si myslím, že je úplně jasné. Když měl zápas s Pínem, tak měl asi dva měsíce před tím snad zlomený obratel nebo něco takového a najednou byl zahojený? To zkrátka přírodní cestou moc nejde, že jo.”

Viktor v rámci stremu rovněž prozradil, že se už v pátek chystá do Prahy, kde bude dolaďovat přípravu a řešit váhu. Aktuálně má prý kolem 102 Kg, takže plánuje ještě 2 kila shodit do odletu a pak před zápasem udělat 7 Kg na vodě, což se mu prý osvědčilo. U titulového zápasu samozřejmě musí být váha přesná, ale toho si je Viktor určitě vědom.
Pešta rovněž prozradil, že je v kontaktu s několika borci, kteří s Puetzem bojovali a že možná ještě dodatečně kontaktuje Jay Jay Gottvalda, který s Němcem bojoval celých pět kol.

Rozhodně nás čeká hodně zajímavý zápas, který následně načrtne další možné souboje. O duel s Vémolou totiž nestojí jen Pešta, ale i Puetz, což je další motivace. Jak to dopadne se dozvíme už přes-příští sobotu v Praze v krásném prostoru O2 Universum.

Úvodní foto via OKTAGON MMANapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *