Velký návrat na dohled! Dvořák prozrazuje, kdy bychom ho znovu mohli vidět v UFC

Dvořák

David Dvořák se nám naposledy představil v boji v polovině roku 2023, kdy narazil na Stevea Ercega, se kterým v prvním kole hezky držel krok, ale ve druhém kole si Australan prosadil svou a nakonec vyhrál na body. Je to nyní právě Erceg, kdo bude se šampionem Pantojou bojovat o titul, což jen dokazuje, jak kvalitnímu soupeři David čelil. Dvořákovi, který to měl po posledním souboji v rámci UFC 3-3, se následně domluvil další duel, který měl rozhodnout o možném setrvání v lize mistrů. Bohužel však přišly vážní zdravotní problémy, které českého borce na dlouho vyřadily ze hry. Nyní je však pokorný bojovník zpátky.


 

Krása! Manažer se činil! Procházka přibližuje, jakou výplatu dostal za demolici Rakiće

„Už mi MMA začalo chybět a na zranění si při tréninku ani nevzpomenu. Cítím se opravdu dobře. Dali jsme proto UFC vědět, že bych rád bojoval na konci léta. Teď už je míč na straně vedení,“ potvrdil Dvořák pro iSport.cz, že už dal vedení signál, že je v pořádku a připraven naskočit do dalšího souboje, ve kterém se bude rozhodovat o tom, zda David v lize mistrů setrvá a nebo si bude muset hledat jinou cestu,

„Každý bojovník má možnost odmítnout jeden až dva zápasy, ale my jsme nic takového nedělali, protože jsme nechtěli UFC nijak prudit. Když jsem zrovna nebyl zraněný, přijal jsem každou výzvu. Jen mě trochu mrzí, že když jsem si já řekl, s kým bych se chtěl v kleci střetnout, vedení mi vstříc nevyšlo.“

   

„Velice jsem usiloval o duel s Kanaďanem Malcolmem Gordonem. On sám proti mně chtěl nastoupit, a tak jsme oslovili UFC s tím, že spolu chceme bojovat. Promotéři však byli proti a zápas nepovolili,“ vzpomíná Dvořák. „Pořád o zápas s Malcolmem stojím. Odbouchal na nejvyšší úrovni už spoustu zápasů a oběma se nám v poslední době nedařilo. Byl by to rozhodně zajímavý střet,“ pokračoval Dvořák.

David je v rámci UFC žebříčku stále součástí TOP 15, kde mu patří 14. místo, takže by se nabízely souboje se Sumudaerjim, Tairou nebo Ulanbekovem, kteří jsou aktuálně kolem něj.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *