Velkolepý vstup organizace OKTAGON na německý trh!

OKTAGON

Už 4. června nás čeká turnaj OKTAGON 33, který se poprvé uskuteční v Německu! Ve frankfurtské Festhalle se fanoušci mohou těšit na jména jako Stephan Puetz, Karlos Vémola, Dawid Zawada, Ivan Buchinger nebo Zdeněk Polívka. Dále se představí účastníci první německé OKTAGON Výzvy. Jaké zápasy nás čekají?

Martin Buday se v UFC utká s přemožitelem Alexe Cverny!

Premiéra organizace OKTAGON na německé půdě se nezadržitelně blíží. Turnaj s pořadovým číslem 33 se uskuteční v zajímavém prostoru Festhalle ve Frankfurtu nad Mohanem v Německu. Zatím ještě nebyla představena oficiální karta galavečeru, ale hlavním zápasem bude nejspíš titulový souboj mezi šampionem dvou váhových divizí Ivanem Buchingerem a neporaženým Losenem Keitou. 

Dalším zajímavým zápasem bude bitva trenéru německé OKTAGON Výzvy. V té se představí bývalý šampion organizace M-1 nebo GMC Stephan Puetz proti veteránovi KSW Martinu Zawadovi. Na galavečeru OKTAGON v Německu se představí také Karlos Vémola, který se utká s polským soupeřem Michalem Pasternakem.

Uvidíme také souboj českého bojovníka Zdeňka Polívky s Cheikem Koném, který předvedl vyrovnaný souboj s Matějem Peňázem. Organizace hlásí také úlovek z ruské ACA, ze které přichází těžkotonážník Adam Palasz, ten se střetne s Chorvatem Donaldem Ćosicem. Také nás čeká vyvrcholení reality show OKTAGON Výzva. Jaké další bitvy nás v Německu čekají? 

OKTAGON 33 – Fight card:

Ivan Buchinger (39-7) vs Losene Keita (8-0)

Stephan Puetz (20-5) vs Martin Zawada (29-16-1)

OKTAGON Výzva Fínále

Karlos Vémola (31-6) vs Michal Pasternak (16-7)

David Zawada (17-7) vs Erhan Kartal (10-1)

Christian Eckerlin (14-5) vs TBA

Zdeněk Polívka (7-5) vs Cheik Kone (18-11)

Donald Ćosic (3-0) vs Adam Pałasz (6-1)

Hatef Moeil (11-4) vs Kerisson (6-3-1NC)

Christian Jungwirth (11-5) vs Ivica Truscek (41-35)

Jaroslav Pokorný (14-9) vs Ahmed Vila (7-4-2-1NC)

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *