Velkolepý turnaj OKTAGON 43 v O2 Aréně hlásí skvělou bitvu

OKTAGON

Aktuálně máme za sebou turnaj OKTAGON 40, skrze který se organizace OKTAGON MMA po pár měsících znovu vrátila do Ostravy, aby zde zahájila velkolepý projekt Tipsport Gamechanger. Během následujících měsíců jsou však na programu další 3 turnaje v Liberci, Bratislavě a v Praze, kam nyní byla potvrzena další skvělá bitva.

Tak ten si troufá! Gangster Veselý vrací úder Růžičkovi a dokonce ho vyzývá

„Jen 26 let, talent od boha a úlovky jako Paradeiser, Bahník či Štrbák. V OKTAGONu neporažený bývalý champ lehké váhy Mateusz Legierski se po 2 letech vrátil v červenci na Štvanici, kde ve 3. kole utáhl rozjetého Kohouta. Polský „Dynamit“ chce zpět pás šampiona! Ke Keitovi se ale musí probojovat.

Zkušenosti rozhodně budou na straně 27letého Kuzníka s 10 zářezy před limitem. Svůj 1. profi zápas absolvoval v pouhých 16 letech a za tu dobu bojoval se jmény jako Klein, Štrbák, Pokorný či Paradeiser, kterého uškrtil ve 2. kole. Do zápasu s Legierskim může vložit všechny zkušenosti a dojít si pro 3. výhru v řadě,“ informovala organizace OKTAGON MMA o souboji Legierski vs Kuzník, tedy duelu divizní trojky s divizní sedmičkou.

Legierski má samozřejmě na O2 Arénu dobré vzpomínky, protože zde v souboji se zmíněným Bahníkem doručil hodně drtivé KO, které ho v té době přiblížilo k titulové bitvě, kterou nakonec vyhrál. Uvidíme tedy, jak se mu bude dařit nyní s komplexním a hodně zkušeným Kuzníkem.

 

15.4. Liberec – OKTAGON 41: Prozatímní Startovka

Magard vs Lopez

Vémola vs Matavao

Palasz vs TBA

Montagnac vs Gottvald 

Škvor vs Vinni 

Hosseinpour vs Malach 

Fošum vs Hajdarpašič 

Raška vs Cordero

28.4. Bratislava – OKTAGON 42: Prozatímní Startovka

Sanikidze vs Keita 

Čepo vs ?

Mazúch vs ?

Paulus vs ?

Kohout vs Ryšavý

Magnor vs Kotalík 2

Kimball vs Wolf

Stuart vs ? 

Bahník vs Rock 

20.5. Praha – OKTAGON 43: Prozatímní Startovka 

Kincl vs Vémola 2

Pukač vs Brož

Glismann vs Van Suijdam

Kozma vs Lohoré

Legierski vs Kuzník


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *