Velkolepá expanze! OKTAGON odhaluje německý turnaj OKTAGON 33

OKTAGON MMA

Už 4. června nás čeká turnaj OKTAGON 33, který se poprvé uskuteční v Německu! Ve frankfurtské Festhalle se fanoušci mohou těšit na jména jako Stephan Puetz, Karlos Vémola, Dawid Zawada, Ivan Buchinger nebo Zdeněk Polívka. Dále se představí účastníci první německé OKTAGON Výzvy. Jaké zápasy nás čekají?

I hateři musí smeknout! Vémola sáhl do peněženky a ukázal charakter

Premiéra organizace OKTAGON na německé půdě se nezadržitelně blíží. Turnaj s pořadovým číslem 33 se uskuteční v zajímavém prostoru Festhalle ve Frankfurtu nad Mohanem v Německu. Zatím ještě nebyla představena oficiální karta galavečeru, ale hlavním zápasem bude nejspíš titulový souboj mezi šampionem dvou váhových divizí Ivanem Buchingerem a neporaženým Losenem Keitou. 

Dalším zajímavým zápasem bude bitva trenéru německé OKTAGON Výzvy. V té se představí bývalý šampion organizace M-1 nebo GMC Stephan Puetz proti veteránovi KSW Martinu Zawadovi. Dnes byl také zveřejněn souboj českého bojovníka Zdeňka Polívky a Cheika Koného, který předvedl vyrovnaný souboj s Matějem Peňázem.

Na galavečeru OKTAGON v Německu se představí také Karlos Vémola, pro kterého se nyní řeší zajímavý soupeř.  Organizace hlásí také úlovek z ruské ACA, ze které přichází těžkotonážník Adam Palasz, ten se střetne s Chorvatem Donaldem Ćosicem. Také nás čeká vyvrcholení reality show OKTAGON Výzva. Jaké další bitvy nás v Německu čekají? 

OKTAGON 33 – Fight card:

Ivan Buchinger (39-7) vs Losene Keita (8-0)

Stephan Puetz (20-5) vs Martin Zawada (29-16-1)

Karlos Vémola (31-6) vs TBA

David Zawada (17-7) vs Erhan Kartal (10-1)

Christian Eckerlin (14-5) vs Adam Niedźwiedź (8-4-1)

Zdeněk Polívka (7-5) vs Cheik Kone (18-11)

Donald Ćosic (3-0) vs Adam Pałasz (6-1)

Hatef Moeil (11-4) vs Kerisson (6-3-1NC)Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *