Velké tajemství? Šampion Kincl potvrzuje, že nás čekají hodně zajímavé věci

Patrik Kincl Novotný OKTAGON

Organizace OKTAGON MMA nedávno potvrdila, že se v návaznosti na turnaj OKTAGON 37 v Ostravě dočkáme i další velké tiskové konference OKTAGON Time, která se koná ve čtvrtek 1. prosince. Kromě řady hvězdných hostů a naznačení plánů do budoucna se prý dočkáme i odhalení nového projektu, který by měl být zdaleka největším počinem, do kterého se organizace za dobu své existence pustila. To potvrzuje i šampion Patrik Kincl, kterého se věc evidentně týká.

Cože?! Nový šampion Alex Pereira nemá na nikoho z TOP 5 divize?

“Nálož novinek, staredowny těch nejočekávanějších zápasů a také odhalení velkého tajemství. Fightweek k očekávanému turnaji OKTAGON 37: Kozma vs. Brito začne už o den dřív s hvězdami jako Karlos Vémola, Patrik Kincl, David Kozma, Jonas Magard, Filip Macek a další.

Již ve čtvrtek 1. 12. se můžete těšit na další vydání oblíbené tiskové konference OKTAGON TIME v ikonické ostravské aule Gong.

Minulá tiskovka OKTAGON TIME se právě tady v Ostravě do posledního místa vyprodala a letos to očekáváme podobně. Představíme totiž nové turnaje a velké zápasy na příští sezónu, no a hlavně… odhalíme největší projekt v historii OKTAGONu a spoustu dalších novinek. A ano, samozřejmě dojde i na vyostřené staredowny!” informovala organizace OKTAGON MMA o další velké tiskové konferenci, kde budou odhaleny další plány, ale evidentně i jedno velké tajemství, které bude mít velký přesah.

To se evidentně týká i Patrika Kincla, který na svých sociálních sítích potvrdil, že jsou na dohled opravdu hodně zajímavé věci, “Měl jsem hovor s Ondřejem Novotným a musí uznat, že OKTAGON chystá hodně zajímavé věci. Tak to nezmeškejte.”

 

To, že se chystá něco velkého, přitom Ondřej Novotný v souvislosti s Patrikem a Davidem Kozmou naznačoval už v pořadu Tváří v tvář. “S Kozmičem se potkáváme na tréninku a jsem ve fázi, kdy si nepotřebuju honit ego a něco dokazovat. Jediné, co si chci dokazovat, je odveta s Vémolou. S Davidem jsme ale kamarádi a nepotřebuju s ním zápasit. Klidně budu gatekeeper před ním a budu mu čistit dráhu,” nechal se Patrik Kincl jasně slyšet na konci minulého roku.

“Samozřejmě, když by šlo o něco velkého, tak bych přemýšlel, jestli shazovat do 77. Tím, že tam drží pás David, tak mě tyto myšlenky přešly. Soustředím se tedy čistě na 84, abych tam zapadal co nejlépe,” vysvětlil v Tváří v tvář znovu Kincl, že je jeho primárním zájmem střední váha. “Možná se něco velkého blíží a možná taky budeš překvapený. Každý máme nějaké překvapení, ale to si zatím necháme,” kontroval s lišáckým úsměvem na tváři Novotný.

Co nás tedy čeká? To se brzy dozvíme. My zatím můžeme jen potvrdit, že celý OKTAGON věc sveřepě tají, což samo o sobě naznačuje, že jde o opravdu velkou věc, která bude asi hodně rezonovat nejen na domácí scéně. 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *