Velká odveta? Khalidov ještě neřekl poslední slovo! Co na to Soldic?

Mamed Khalidov

Na konci minulého roku proběhl velkolepý turnaj polské organizace KSW, kde se v hlavním zápase střetli dva šampioni Khalidov a Soldič. Z této bitvy vzešel jako vítěz Roberto Soldič, který legendárního zápasníka brutálně knockoutoval. Nyní se k potenciální odvetě vyjádřil samotný Khalidov.

Vašek Mikulášek konfrontoval drzého YouTubera

Bývalý šampion střední váhy KSW Mamed Khalidov (35-8-2), byl na galavečeru KSW 65 brutálně ukončen Robertem Soldičem. Po souboji se musel dokonce podrobit operaci, protože mu tvrdé údery zlomily kosti v obličeji. Léčba zranění byla rychlá a úspěšná. Mamed Khalidov ujišťuje, že za dva nebo tři měsíce může být připraven na další zápas. Reprezentant Arrachion Olsztyn byl dotázán na potenciální odvetu s Robertem Soldicem (20-3). Khalidov garantuje, že bude usilovat o jejich druhý zápas.

“Pokud Roberto zůstane, pokusím se s ním znovu bojovat. Sám před naším prvním zápasem navrhoval, že by chtěl automatickou odvetu. Viděl jsem ho na posledním galavečeru a mluvili jsme o tom. Řekl ano, protože dal své slovo, že by chtěl druhý zápas,” prozradil Khalidov.

Mamed se dal po tvrdém knockoutu rychle do pořádku a vrátil se k tréninku. Nyní všechny ujišťuje, že je ve velmi dobré kondici.

“Normálně trénuji, ale zatím nemám tvrdé sparringy. Zaměřuji se hlavně na CrossFit, běhání, stínování, box a techniku. Kdyby mi teď nabídli zápas, tak bych šel bojovat. Jsem v dobré formě. Celou dobu mě brzdí Kawul (Maciej Kawulski spolumajitel KSW pozn.), abych nespěchal a pořádně si odpočinul. Na druhou stranu jsem připraven jít zápasit za dva nebo tři měsíce. Mám takový fyzický a morální pocit, že bych to zvládl.” 

Zatím není jasné, jestli šampion dvou váhových divizí Roberto Soldič zůstane v organizaci KSW. Stále má ovšem platnou smlouvu, která mu vyprší až na konci července. Bude jeho posledním zápasem v organizaci další souboj Mamedem Khalidovem?Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *