Velká legrace? Promotér Ondřej Novotný má skvělé zprávy

Novotný

Hodně dlouho visel kolem tradiční OKTAGON Štvanice velký otazník. Promotér Ondřej Novotný poslední měsíce hned několikrát avizoval, že se jedná a že se oznámení blíží, ale nakonec jsme se dočkali až před turnajem OKTAGON 43. V návaznosti na to, že fanoušci vzali lístky doslova útokem, dokonce vedení přistoupilo k odvážnému kroku. Letos totiž na Štvanici neuvidíme „jen“ jeden turnaj, ale rovnou dva, což znamená dvojitou porci zábavy a skvělých zápasů, kterých se na nás v blízké době asi nahrne celá řada.

„Nechápu, jak to dělá,“ podivuje se Patrik Kincl nad rivalem Vémolou

„Štvanice! V rekordním čase jsme dali dohromady už cca 26 zápasů. Na oba dny dohromady je potvrzeno už více než 36 bojovníků. Někde nám chybí doladit detaily, ale od dnešního dne se to na vás začne sypat ven. Každopádně to bude velká legrace a skvělý víkend pro MMA a sport jako takový,“ nechal se promotér Ondřej Novotný slyšet na svém IG profilu.

Zdá se tedy, že následující dny a týdny budeme doslova pod palbou zápasů, kterých se na konec července chystá pořádná porce. Pokud opravdu klapne zmíněných 26 zápas, tak by to znamenalo, že na každé akci ideálně uvidíme kolem 13 zápasů, což už je hodně výživné menu.

Už teď je navíc jasné, že dojde na minimálně dvě titulové bitvy. V pátek jde totiž do boje Jonas Magard, který zatím nemá soupeře, a v sobotu se dočkáme vyhroceného souboje šampionů Sanikidze vs Keita, který jsme měli původně vidět v Bratislavě.

K tomu přidejte jména, jako je Vémola, Buchinger, Pirát, Mikulášek, Petrášek, Široký a další a máte opravdu hodně zajímavou dvoj-akci, která jistě přitáhne hodně pozornosti.
  

Co nás čeká dál?

17.6. Oberhausen – OKTAGON 44: Startovka

Langer vs Poppeck – zápas o prozatímní titul polo-těžké váhy 

Veličković vs Jungwirth 

Grabinski vs Michalidis 

Siwiec vs Hathaway 

Dyrschka vs Kepa

Xavier vs Strezlczyk

Polívka vs Khajevand 

Paradeiser vs Fischer 

Shaaban vs Fiala

Austin vs Bagishvili

28.7. Praha Štvanice – OKTAGON Štvanice Speciál

Magard vs ?

Pirát vs ?

Mikulášek vs ?

29.7. Praha Štvanice – OKTAGON 45

Sanikidze vs Keita

Vémola vs ?

Buchinger vs ?

16.9. Frankfurt – OKTAGON 46

Jungwirth vs ?

7.10. Bratislava – OKTAGON 47

Peňáz vs Čepo 

Brož vs Pukač  2

Buchinger vs ?


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *