Velká dohra! Eckerlin “vyřešil” protest Brazilce a poslal jasný vzkaz

Christian Eckerlin

Dnes jsme vás informovali o tom, že duel Eckerlin vs De Oliveira bude mít ještě dohru. Brazilec totiž podal protest, kterým se bude zabývat komise. Tou dobou jsme však ani netušili, jak velkou dohru bude vlastně celý souboj mít. Eckerlin se totiž k věci zajímavě postavil a vlastně jí vyřešil dříve, než komise jakkoliv rozhodla.

Buki prý věděl, že bohužel prohraje! Jakou roli v tom hrálo i RFA?

“V souvislosti se soubojem Eckerlin vs De Oliveira, který se odehrál 4.6.2022 na turnaji OKTAGON 33, bylo přijato odvolání. Důvodem odvolání/protestu je hodnocení faulů a postup rozhodčího po údajném úderu do rozkroku. S ohledem na to, že OKTAGON určil jako sankční orgán GEMMAF, vstoupí v platnost pravidla dle nařízení GEMMAF. Námitka tak nyní bude vyhodnocena technickou komisí, která se skládá z neutrálních profesionálů, kteří na akci nebyli a ani do ní nebyli nijak zapojeni. Po jejich intenzivní analýze bude rozhodnuto o odvolání a výsledek bude zveřejněn. Prosíme o pochopení, protože tento proces potrvá několik dní,” informoval IG profil GEMMAF.
 

“Drazí přátelé a odpůrci, život se může ubírat zvláštními cestami. Od nejúžasnější atmosféry ve Frankfurtské Festhalle, až po dnešní večer se toho stalo hodně. Musel jsem čelit obviněním, které si ani moje nejdivočejší noční můry nedokázaly představit. Byl jsem obviněn z podvádění, hraní a nesportovních věcí, se kterými jsem nikdy nic neměl a nikdy mít nebudu.

Jsem k vám (jako vždy) otevřený a upřímný. Tato obvinění mě velmi ranila a musím si uvědomit, že mnoho lidí zjevně chce jen věřit tomu, čemu věřit chtějí (z jakéhokoli důvodu). Nezáleží na tom, co si o mně lidé říkají nebo myslí. Vím, že jsem byl dvakrát zasažen údery do rozkroku – bolest znám až příliš dobře – rozhodčí zjevně vyhodnotil situaci stejně.

Nebudu čekat na rozhodnutí GEMMAF a je mi to také jedno, protože vím, že jsem vyhrál. Přesto žádám OKTAGON, aby zajistil odvetu na 15. října, abych mohl (znovu) dokázat, že jsem ten lepší muž! Na závěr bych rád poděkoval všem, kteří v sobotu a po celou dobu mé kariéry vytvořili neuvěřitelnou atmosféru, kteří mi věřili a věřili mi, protože mě znají, protože každý (kdo mě zná) ví, že jsem férový sportovec a NEBOJÍM se prohry . Nepotřebuji nic hrát a doufám, že odveta proběhne!” vzkázal Christian Eckerlin na svém IG profilu.
 

Odveta zatím samozřejmě nebyla potvrzena, ale dá se očekávat, že jí OKTAGON půjde naproti, protože má zajímavý příběh a skutečně se dá použít jako hlavní zápas další Frankfurtské akce.

Úvodní foto via OKTAGON MMA 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *