Végh se vrací k souboji Rytmus vs Monster a chválí slovenskou ikonu

Rytmus

Málokdo si asi umí představit, jaké to je stát v ringu/kleci proti legendě domácí scény Monsterovi. Kníže sice není nejmladší, ale jestli pro někoho platí fráze, že věk je jen číslo, tak je to rozhodně Petr, který dlouhodobě, i navzdory zraněné noze, podává neuvěřitelné výkony. Však si stačí vzpomenout na poslední zápasy s Kozmou nebo Britem. Nyní měl šanci se s legendou utkat raper Rytmus, který přiznal, proč se na Monstera před zápasem radši ani nepodíval.

Volání o pomoc! Na Tadeáše Růžičku bohužel vylezlo další nelichotivé video

„Ten zápas vnímám tak, že to Rytmus ustál. To je velká věc a za to klobouk dolů. Všichni ho chválili a já taky, protože ustál tři kola v tlaku. Rytmus tím zápasem vůbec neztratil. Neudělal si ostudu. Monster to vzal jako chlap a jako byznys a šel ukázat, co v sobě má. Myslím si, že oba dva mohou být spokojení.

Myslím si, že Kníže do toho šel naplno a nijak Rytmuse nešetřil. Asi by se mu líbilo, kdyby Rytmuse ukončil, ale nepodařilo se mu to,“ vrátil se Attila k souboji Rytmus vs Monster, který nakonec jasně na body vyhrál český veterán. Rytmus však ukázal velké srdce, protože postavit se takové legendě rozhodně není jen tak. Obzvlášť, když je Monster pověstný svou tvrdostí a tím, že své soupeře ani tréninkové kolegy rozhodně nijak nešetří.

    

Rytmus přiznal obrovský tlak

„Takový tlak jsem ještě nikdy nezažil. Už jen to, že si jako raper v 46 letech dám hlavní zápas, tak je to obrovský tlak. Když jsem přišel, tak jsem se na Monstera ani nedíval, protože podívat se na něj… Běžný smrtelník mi dá určitě za pravdu, že se mu roztřesou kolena a přijde ta velká pravda a zrcadlo, že tam opravdu stojí tvrdý šampion a legenda! Najednou člověku dojde, že s ním opravdu jde a přichází gong a borec se rozběhne a jede jak vlak. Nonstop mě bil, neskutečné údery. Bylo mi velkou ctí, že jsem mohl stát s takovou legendou v ringu. Je mi ctí, že jsem od něj mohl dostat na hlavu takové petardy,“ reagoval Rytmus, který však může mít po souboji hlavu nahoře, protože se pod drtivým tlakem nezlomil a naopak mu vzdoroval až do konce třetího kola, za což mu patří velký respekt, což uznal i sám Monster.

Pro Rytmuse to byl zároveň asi poslední zápas. Nechal se totiž slyšet, že už má přeci jen věk a navíc řeší celou řadu dalších projektů, takže nemá čas se plnohodnotně připravovat na další zápas. Rodině navíc slíbil, že souboj s Monsterem bude jeho posledním zápasem, tak uvidíme, zda to dodrží. 

     

„Já všechny zápasy, i ty v MMA, mám takové, že potřebuji tlačit, protože sám jsem nerad pod tlakem. To by se pak mohlo zvrhnout v něco, co nikdo nechce. Vždy tlačím, abych měl souboj pod kontrolou. Já jsem spíš byl hodně překvapený tím, že jsem se několikrát trefil čistě a on tak koukl a nic, takže se šlo dál. Mě to samozřejmě baví, ale byl jsem opravdu překvapený tím, že prošly čisté údery a i přesto se jelo dál. Klobouk dolů. Já bych rozhodně nechtěl dostat to, co dostal on,“ reagoval Petr Monster Kníže na souboj a vzdal soupeři hold.

Kníže přitom původně do zápasu ani jít nechtěl, ale Attila Végh ho ve spolupráci se společným sponzorem přemluvil, díky čemuž jsme dostali zajímavý zápas.

„V tuto chvíli nemohu nic zveřejnit, protože nic není podepsané, ale mám nabídku na podzim, takže doufám, že to dopadne. I kdyby to nedopadlo, tak doufám, že se objeví něco jiného. Ještě rozhodně neházím flintu do žita,“ pokračoval Monster informací, že se možná rýsuje další zápas, ale že zatím nemůže prozradit víc.

V minulosti se mluvilo o RFA souboji Kníže vs Wittner, tak uvidíme, zda se jedná o tento zápas, nebo jde o něco úplně jiného.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *