Végh a Ďatelinka se zastávají poraženého Ivana Buchingera

Végh Ďatelinka Buchinger

Zkušený veterán a do soboty i dvojnásobný OKTAGON šampion Ivan Buchinger si v posledním zápase bohužel připsal další prohru. Nepodařilo se mu totiž Keitu dostat na zem a následně podlehl jeho drtivému tlaku, který jsme už viděli v souboji s Ryšavým, kterému Losene nedal nejmenší šanci. V návaznosti na zápas se samozřejmě vyrojilo hodně kritiků, kteří se do Bukiho zbytečně obouvají, na což reagovali kamarádi Attila Végh a Milan Ďatelinka.

Karlos Vémola reaguje na výhru nad polským Vampírem

“Pro jednoduché lidi! Když vyhraješ, tak jsi největší král, ale když prohraješ, tak jsi největší kár. Pro lidi, kteří tě mají rádi, jsi však bez ohledu na výhru a nebo prohru největší král a to ostatní vůbec neřeš,” podpořil kamaráda Attila Véhg, který s Ivanem objížděl turnaje v době, kdy většina dnešních fanoušků MMA a obecně bojové sporty ani neznala.

Végh má s podobnými reakcemi vlastní zkušenost. Po výhře nad Vémolou byl totiž také král, ale předtím ho po prohře s Zwickerem všichni odepisovali a podceňovali. S kritikou se v poslední době potýkal i Milan Ďatelinka, který se Ivanovi rovněž rozhodl vyjádřit podporu, “Ivane, hlavu vzhůru, jde se dál. Ke kokotům za klávesnicí, kteří si hrají na odborníky a když se daří, tak pohulují, ale když přijde prohra, tak se loučí, se není třeba ani vyjadřovat. Jsou to lidé, kteří nemají uspořádané životy. Nešťastníci. Každý jeden z nich by chtěl být tam, kde jsi ty. Hodně štěstí. Jde se dál.”

 

Bukiho reakce

“Vždy musí jeden prehrať a tento krát som to bol JA, kto prehral… Môj súper bol veľmi dobre pripravený na mňa a poznal moju slabinu a to je práve to prvé kolo…. Okrem jednej prehry čo bola na body som vždy prehral v prvom kole a na KO. Je to už tak, sú veci ktoré nezmeníš aj keď veľmi chceš. Ďakujem Vám všetkým, ktorí ste mi fandili a poslali toľko správ. Dávate mi silu, ale bohužiaľ to nie vždy vyjde tak ako si to predstavujeme…”

Buchinger zmínil také druhou stranu mince a to jsou “fanoušci”, kteří fandí akorát, když se zápasníkovi daří. Také jim navrhl, ať si bojové sporty vyzkouší a ukážou, že jsou ti lepší. Každopádně Buki pokračuje dále a vrátí se ještě silnější. 

“Som smutný nie len z prehry, ale hlavne z Vás, ktorý mi píšete svoje múdrosti pod moje statusy. Každý má šancu vyskúšať čím všetkým my bojovníci prechádzame, akú silu dávame do každej jednej prípravy, každodenné dvojfázové tréningy, chudnutie 10-15 kíl a nehovoriac o tom ako je bojovať po polnoci, byť telom aj dušou stopercentný keď iní už dávno spíte. Pre Vás bojovník je iba dovtedy dobrý kým vyhráva, ako náhle spraví chybu už osočujete. Máte ale šancu to aj vy vyskúšať. Zaraďte sa do našich radov, začnite športovať, prejdite cestou ktorou sme prešli my a ukážte že ste lepší!!! To, že som teraz prehral neznamená že som skončil. Pokračujem ďalej a na nasledujúci zápas prídem silnejší. Súperovi gratulujem.”
 Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *