Vedení Clash of the Stars se setkalo s manažerem Terminátora Vémoly?

Clash Vémola
V návaznosti na to, že Karlos Vémola oznámil, že ho letos čekají poslední 3 profesionální MMA zápasy a poté skončí, se mezi fanoušky objevily teorie o tom, že by následně mohl zamířit do organizací Fight Night Challenge nebo Clash of the Stars, kde by si nadále hezky vydělával skrze zápasy s influencery a známými osobnostmi. Mezi vedením a týmem Vémoly už navíc evidentně došlo ke kontaktu.
Na jaký „balík“ si přišel Diego Kotlár za 30 sekund boje s Bendou?

„S Alešem, Karlovým PR manažerem, se známe již delší dobu. Je pravda, že nedávno jsme se setkali na osobní schůzce, kde jsme řešili spoustu věcí, nejen Clash of the Stars. Téma Karlos Vémola a jeho zápas v Clash of the Stars v tuto chvíli není na stole,“ prozradil pro Extra.cz Jakub Jíra, že ke kontaktu mezi vedením organizace a týmem Vémoly došlo, ale žádný větší plán zatím na dohled není.

„Karlos má platnou smlouvu v OKTAGONu, kde má absolvovat ještě několik zápasů. Karlos Vémola je náš kamarád a spolupracujeme společně v rámci různých mediálních výstupů, jako naposledy, kdy si vzal do parády některé z našich zápasnic v průběhu přípravy před jejich zápasy na turnaji Clash of the Stars 4.“

Jako zápasníka tedy Vémolu v Clash neuvidíme, ale mohl by se znovu přijít podívat na nějakou akci a nebo si vzít do parády bojovníky a nebo bojovnice, jako to například bylo v souvislosti se ženským zápasem 2 vs 2, který nakonec vyhrály tvůrkyně pikantního obsahu.
  

Tomáš Le Sy to vidí stejně

„Nikdy neříkej nikdy. O ničem konkrétním však nepřemýšlíme my ani Karlos. Mně se možná až trochu nelíbí, že se teď na to lidé často ptají. Řeší se to mnohem více jen kvůli tomu, že prohrál na body s Patrikem Kinclem. Karlos už v minulosti prohrál a nebyl ani blízko tomu, aby ukončil kariéru. Nemyslím si, že je blízko ani teď. Má před sebou zápas s Attilou Véghem. To je obrovský zápas, který bude lidi stále zajímat. U mě osobně je to tak, že nevím, co by se muselo dít, abych se nedíval taky.

Já vidím Karlose stále v OKTAGONu v profi kleci s nejlepšími bojovníky, kteří u nás jsou. Vůbec se to zatím neblíží tomu, aby zápasil v Clash of the Stars,“ reagoval promotér Tomáš Le Sy pro Super.cz na otázku, zda je teoreticky možné, že by Vémola do Clashe výhledově zamířil.

Uvidíme tedy, jak se bude Vémolova kariéra dále vyvíjet. Mnozí totiž nevěří tomu, že Vémola na konci roku po odvetě s Véghem skutečně ukončí svou bohatou kariéru a odejde do důchodu.
 

Le Sy také prozradil, na co nikdy nedojde

„S Ondrou jsem byl nedávno na přátelské schůzce. Vzájemně se respektujeme a já jeho práci obdivuji. Vždy jsem k němu vzhlížel jako k tomu šéfovi, který ví, co dělá. Stále to tak je a stále se od něj mám co učit. Lidé si možná myslí, že se můžeme požírat navzájem a konkurovat si. Mohlo by to tak být, kdybychom měli galavečer v jeden den, ale nikdy to tak nebude. Vyhýbáme se tomu, aby se naše turnaje vzájemně křížily. Naopak si myslím, že vedle sebe můžeme růst. Když porosteme my, tak i OKTAGON a naopak,“ rozpovídal se Tomáš Le Sy pro Super.cz.

Do budoucna by se tedy nemělo stát, že by v jeden večer probíhala akce OKTAGONu i Clashe. Přeci jen totiž dochází k částečnému překryvu cílových skupin, „Cílová skupina je většinově jiná, ale fanoušci se částečně přelívají. Naši se dívají na OKTAGON, kde mají své bojovníky a hrdiny. A fanoušci OKTAGONu u nás zase mohou koukat na jinou show.“

Uvidíme tedy, jak se bude situace vyvíjet dál. Tomáš totiž v souvislosti s poslední akcí zmiňoval myšlenky na velkou O2 Arénu, což by byl samozřejmě další velký krok, který by celý projekt posunul na další úroveň.
Ondřej Novotný to vidí podobně

„Teď jsem se o tom bavil s Tomášem Le Sym, který přešel přes OKTAGON a nedávno u mě byl na kafe. Mám ho jako kluka rád, ale 90 % těch lidí neznám a ty, co znám, tak považuji za ostudu lidství. Vlastně je mi to nepříjemné, že jsem v době, kdy někdo takový může být vzorem a nebo dostává tu pozornost.

Já jsem to Tomášovi i říkal: ´Ty vole, takoví lidé, se kterými ty tam jsi. Ty jsi přeci bojovník a máš nějakou čest a něčím si prošel. Já chápu, že peníze a show jsou jedna věc a že se byznys musí točit, ale některé ty odpornosti, které se tam dějí? Představ si, že máš děti a že by k nim kvůli tobě měli vzhlížet.´ To jsou opravdu poškozené životy z mého pohledu,“ reagoval Ondřej Novotný v rámci rozhovoru pro Extra na otázku, zda vlastně sleduje Clash of the Stars a co si o organizaci myslí.
Není však pochyb o tom, že má podobný projekt úspěch, takže se dá očekávat, že se bude opakovat situace z polské scény. Tam totiž podobné bizarní organizace, jako je například FAME, co do sledovanosti a sociálních sítí, dohánějí konvenční organizace, jako je KSW nebo FEN, a mnohdy je dokonce předčí, protože bizar zkrátka mocně táhne.

Vnímá tedy promotér Clash jako konkurenci? „My nejsme konkurence. I když všechno trochu je a není konkurence. Když se mě budete ptát, zda mi to dělá nějaké vrásky, tak to určitě ne. Pokud to má někdo dělat, tak Tomáš je ten dobrý kluk a přeji mu úspěch. To, že pro mě je to za hranou, je jiná věc.“

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *