Vážně zraněný provokatér Colby Covington si musí dát delší pauzu?

Colby Covington

Bývalý prozatímní šampion Colby Covington se nám naposledy představil v souboji s rivalem a bývalým týmovým kolegou Jorgem Masvidalem, kterému v podstatě nedal šanci a jasně ho porazil na body. Tím však rivalita ani zdaleka neskončila. Covington se totiž dlouhodobě prohlašoval za krále Miami a tak se mu Jorge rozhodl ukázat, jak nebezpečné mohou ulice města být. Ve chvíli, kdy to nečekal, Colbyho napadl a údajně mu urazil kus zubu a poškrábal drahé hodinky, v souvislosti s čímž putoval do vazby, ze které byl záhy propuštěn na kauci. V souvislosti s případem se mluvilo o tom, že Covington argumentuje vážným ublížením na zdraví, které vedlo k poškození mozku, což nyní zmiňuje i Daniel Cormier.

Organizace Clash of the Stars uloví hodně kontroverzního politika?

“Colby Covington se po tom brutálním útoku od Masvidala na ulici potýká s hodně vážnými zdravotními problémy. Colby teď potřebuje být nějakou dobu stranou a dělat přesně to, co dělá. Však si nedávno vydělal hezké peníze. Klobouk dolů před ním. Po takovém chladnokrevném útoku je však hodně těžké vrátit se zpět do procesu. Colby teď prostě dělá to, co je třeba. Relaxuje, hraje karty a vydělává peníze. Tak to má být,” rozpovídal se Daniel Cormier.

Původně se mělo za to, že Covington poškozením mozku argumentuje jen proto, aby svému rivalovi v soudním řízení značně přihoršil, ale zdá se, že k nějakému zranění evidentně došlo. Na druhou stranu, pokud by Masvidalův útok byl tak vážný, tak by Colby nebyl schopný normálně fungovat. Nejpravděpodobnější je, že v návaznosti na nečekaný útok ze zálohy došlo k více či méně silnému otřesu mozku, se kterým se Covington vyrovnává.

Ze světa sociálních sítí se sice stáhl, ale to neznamená, že je jen zavřený doma a leží na gauči. Nedávno se totiž Chaos objevil na pokerovém turnaji, odkud si nakonec odnesl hodně slušný balík.
 

Covington se totiž dostal na finálový stůl turnaje Seminole Hard Rock Casino’s, kde byl vstupní poplatek (buy-in) do turnaje 400 dolarů. V turnaji Deep Stack No-Limit Hold’em v Hollywoodu na Floridě se dostal až do posledních sedmi lidí. Do hry šel all in (o všechny žetony) se srdcovým esem a károvou osmičkou proti Tommymu Morgadovi, který měl po otočení karet eso a krále. Ani jednomu z hráčů karty na stole nepomohly a tak Morgadův král porazil Covingtonovu osmičku a vyřadil ho, jak uvádí reportáž z turnaje Seminole Hard Rock.

Podle kasina se turnaje, jehož prize pool činil více než 2,5 milionu dolarů, zúčastnilo více než 7 700 hráčů. Covingtonův podíl za sedmé místo činil 48,298 dolarů. Morgado, který Covingtona vyřadil, skončil druhý a odnesl si téměř 187,000 dolarů. Finálová pětice hráčů se dohodla na rozdělení prize poolu podle počtu žetonů.
 Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *