Vašek Sivák vysvětluje, proč ho výzva od Soquessy tak moc naštvala

Hlavní před-zápas turnaje Heroes Gate byl v podstatě dramatický od začátku až do samého konce. Téměř do poslední chvíle se totiž nevědělo, s kým bude Vašek Sivák zápasit. Řešili se sice zahraniční soupeři, ale kvůli komplikacím nakonec padla volba na Lengála, který pohotově přijal a znovu nabídl skvělý výkon. Na rozjetého Siváka to však nestačilo. Tím však drama neskončilo. Po souboji totiž do ringu přišel boxer Kelvin Soquessa, který Vaška vyzval, což se Sivákovi vůbec nelíbilo a následně v zákulisí taky vysvětlil proč.

Dusno a zakopání válečné sekery? Vondráček a Kareš reagují na bitvu

„Nasralo mě to. Nechápu… Kdyby mě na to alespoň připravili, nebo kdyby mi to řekl, protože se s tím klukem normálně bavím. On pak přijde do ringu a kouká mi do očí jako že s nadhledem. To já nesnáším. Já jsem real. Nechci blafovat lidi. Já si na nic nehraju. Jsem real a budu real. Doufám, že se mu přepnulo v hlavě a nebude si hrát na to, že je pokorný, protože tohle já nesnáším. Když je tak pokorný, tak by tam přeci nelezl. Na co blafuješ lidi? Blafoval lidi prostě. Tohle nesnáším. On ví, že se mnou nemůže jít zápasit. Díky tomu, že je z Kutil gymu, což je spolupořadatel akce, tak mu 100% řekli, aby tam šel na největší hvězdu. Co to je? Měli mi to aspoň říct a ještě mi za to zaplatit. Já jsem si tohle všechno vydřel. To znamená běh před tréninkem, běh po tréninku a ještě třetí trénink. Tahle hra není prdel. On si myslí, že přijde do ringu a bude něco říkat?“ vysvětlil Vašek Sivák pro YouTube kanál Willy Cao, proč se vlastně na Soquessu tolik naštval.

Zatím to tedy na duel Sivák vs Soquessa moc nevypadá, ale na druhou stranu se vytvořil skvělý základ pro bitvu, kterou jsme si ještě v neděli odpoledne nedokázali představit. Uvidíme však, jak se ještě všechno vyvine.

 

Výměna Soquessa x Sivák přímo v ringu 

„V první řadě bych chtěl Vaškovi se vší úctou gratulovat k dnešnímu výkonu. Byl to krásný zápas. K jeho výkonu bych řekl, že to bylo skvělé. Je tady u nás jeden z nejlepších postojářů. Je to také mistr ČR v boxu. Rád bych ho tímto chtěl vyzvat. Řekl bych, že jsem první Čech, který Vaška vyzývá do prvního profi zápasu. Myslím si, že to pro mě bude debut více než adekvátní. Se vší úctou mu znovu gratuluji. K jeho aktům, respektuji to, vím, že je to show. Gratuluji a to je vše, co bych k tomu řekl,“ vyzval Kelvin Soquessa Siváka, kterému se vůbec nelíbilo, že někdo narušuje jeho oslavu další výhry.

„Mám se k tomu vyjádřit normálně nebo co? Co po mně chceš, ty debile? Však trénuješ tři čtyři roky. Trénuješ tři čtyři roky. Já ani nejsem boxer, ty debile. Já jdu do světa bojovat za půl miliony, ty kokote. Chápeš to? Za půl miliony. Já jsem si tohle vydřel, kamaráde. Taky jsem chtěl zápasit s těmi nejlepšími. Zklidni se a jdi do píči, ty zmrde, jinak tě kopnu do hlavy přede všemi. Je mi to fakt jedno,“ zlobil se Sivák, kterému se výzva evidentně vůbec nelíbila.

Soquessa pak ještě znovu zopakoval, že Sivákovi se vší úctou gratuluje k výhře a krásnému zápasu. „Když jsem tak jednoduchý a on si to všechno vydřel, tak jsem pro něj přeci jednoduchá práce. Easy money, jak se říká. Není boxer? Však je mistr republiky, tak co se děje?“ trval Kelvin na svém.

Úvodní foto via RFA / New Aliens Agency


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *