Vašek Sivák reaguje na bitvu Růžička vs Veselý a předpovídá překvapivý výsledek

Sivák
V podstatě už za necelý měsíc nás čeká turnaj Clash of the Stars 5, jehož hlavním zápasem je titulová bitva Datel vs Dynamo, která však v podstatě nikoho nezajímá. Hlavním zápasem je totiž pro fanoušky souboj Tadeášů, tedy duel Růžička vs Veselý, který slibuje krátkou, ale hodně zajímavou podívanou. Jak na bitvu reagoval Vašek Sivák, se kterým by se měl Mawar výhledově utkat?
David Kozma prozradil, s kým měl bojovat na turnaji UFC Praha

„Vůbec nevím, co k tomu říct. Tadeáš Růžička si tam určitě jde pro peníze. Asi teď má takové volno, tak si tam jde pinknout nějaký zápas. Nevím, jestli je to špatné a nebo dobré. Predikce? Tadeáš Růžička ho určitě strašně zbije toho kluka. Však je to kluk, který nikdy nic nedělal. Není to žádný sportovec. Třeba se však stane, že Tadeáše Růžičku diskvalifikují a vyhraje Tadeáš Veselý,“ reagoval Vašek Sivák, který má před sebou v rámci RFA první titulovou obhajobu.

Jako vůbec první RFA šampion totiž bude obhajovat titul, který získal na konci roku v krásné bitvě se Záděrou, kterou nakonec ovládl na body. Se svým výkonem však s odstupem nebyl úplně spokojený, protože se prý nechal moc strhnout. Nyní by rád naplno předvedl své schopnosti, aniž by se pouštěl do zbytečných přestřelek. Uvidíme tedy, jak to nakonec dopadne. Na stejné akci v sobotu startují i Garba, Zajícová, Bojko a další bojovníci a bojovnice.

Co se týče Růžičky, tak ten opravdu slibuje, že soupeře v kleci tvrdě zbije. Oba borci se dokonce domlouvali na tom, že by souboj nebylo možné odklepat, což však promotér Tomáš Le Sy popřel a zdůraznil, že na místě bude rozhodčí, který dohlédne na regulérnost. Pokud by se však Mawar nějak rozvášnil, což i sám zmínil, tak by klidně diskvalifikace mohla hrozit. To se však dozvíme až na začátku června v O2 Universum.
 

„První důvod, proč jsem mu chtěl rozšlapat hlavu, bylo jeho chování na sociálních sítích. To, jak se vyjadřuje a co předává mladé generaci a hraje si na rádoby gangstera. Gangster? To jsou jen slova, ale ne činy,“ rozpálil se Růžička na tiskové konferenci. „Ukaž, co umíš a ne svého tátu. Ukážeme si to v kleci a ukážeme si to klidně i tady.“

Růžička bude v souboji samozřejmě omezen, protože jinak by byl duel naprosto jednostranný. Bude tedy moct použít jen ruce, na kterých bude mít velké 20 uncové rukavice, „V rámci přípravy na něj bych mohl chodit do Dlouhé od pátku do neděla a do toho si sem tam zatrénovat, ale jako vždy trénuji na profesionální zápasy, ne na zápas s ním. Tohle je bizar. Tohle dělám pro fanoušky. Já nejdu vyhrát, já ho chci zničit. Chci mu ublížit. Jestli to odklepe, tak budu pokračovat. Mě nezastaví. Já mu ublížím za vás za všechny.“
Clash of the Stars 5: Startovka

Datel vs Dynamo

Benda vs Diego Kotlár

Růžička vs Veselý

Kruto Hanka vs Satnady

Seaser vs Michálek

Daniel Holomek vs Tadeáš Kuběnka

Dragunov vs Danny z Tv Twix – souboj slepce s borcem se zavázanýma očima

Ladislav Gal vs Matouš Kaluba

Fregamer vs Kluk s kamením

Král Berouna vs Snejks

Zmijozel vs Obr – zápas liliputů

Víšek vs Riad


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *