Vašek Sivák má pro fanoušky skvělou zprávu! Kde ho uvidíme v dalším zápase?

Sivák

Elitní postojář si dal v poslední době menší pauzu, ale nyní je zpět v zápasovém tempu. Už tuto sobotu ho čeká souboj na turnaji RFA 14, kde se proti němu postaví Němec Hopp. Samozřejmě se v poslední době hodně mluví o bitvě Sivák vs Růžička, ale Vašek před možnou mega bitvou stihne ještě jiný zápas v zahraničí.


 

„Dovolená“ je tady! Clash hvězda Jarda Kotlár reaguje na nástup do vězení

„Nezápasil jsem pět měsíců a vy se můžete těšit na znovuzrození, kopačky a energii, kterou milujete. Po posledním souboji jsem si dal pauzu, ale už se nemůžu dočkat. Potřebuju v kuse zápasit, doufám, že to byla moje první a poslední pauza, nejsem na to zvyklý a ani si na to zvykat nechci. Chci jít bojovat do světa. V únoru mě uvidíte v Rusku. Těšte se na sobotu,“ láká Sivák na svém webu a rovnou potvrzuje, že ho na začátku příštího roku uvidíme v Rusku.

Tam měl Sivák před časem bojovat o titul, ale ze souboje nakonec sešlo kvůli zdravotním problémům. Vašek má dlouhodobě velké problémy s rukou, kvůli kterým například moc nemůže zápasit v malých rukavicích. Jedna z mála možností tak byla na speciálním OKTAGON UDG turnaji, kde šlo o pyramidu, která se odehrála v jeden večer. Sivák patřil mezi hlavní favority, ale právě po první výhře byl kvůli zranění nucen odstoupit a z titulu se tak nakonec radoval tvrďák Páleš.
 

Pro souboj Sivák vs Růžička by se nabízela O2 Aréna

„Tenhle zápas řešíme, aktuálně jednáme s O2 arenou, kde bychom chtěli získat termín. Uvidíme, jestli se nám to povede. Pokud ano, tak tenhle zápas určitě bude na programu dne. Důležité bude, abychom si domluvili podmínky výhodné jak pro kluky, tak pro nás jako organizaci,“ prozradil RFA promotér Boris Marhanský pro Sport.cz, že by si duel Sivák vs Růžička zasloužil velkou halu.

„Jednáme o tom. Buď O2 universum, nebo O2 arena. Vím, že tam těch termínů není moc. Nechceme se nijak bít v termínech, kdy by tam třeba ve stejný měsíc byl OKTAGON. Máme více velkých zápasů, které bychom Praze mohli nabídnout. Ať už odveta Petra Knížete se Stevenem Krtem, Růžička proti Sivákovi, nebo třeba Leo Brichta. Určitě alespoň O2 universum bychom chtěli.“

Organizace má přitom dlouhodobě problém se zaplňováním hal, ale evidentně věří tomu, že by bitva Růžička vs Sivák, která by byla doplněna dalšími velkými jmény, hodně táhla.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *