Vašek Sivák má před sebou další titulový zápas! Na kartě ho doplní domácí legendy

RFA Sivák

Před časem se odehrál turnaj RFA 10, kterému vévodila první titulová obhajoba šampiona Vaška Siváka. Ta se však nerodila vůbec snadno. Tokhtarov totiž značně nesplnil váhový limit, takže si Sivák stanovil podmínku, že soupeř nebude mít v 18:00 v den zápasu více než 74 Kg. To se naštěstí podařilo splnit, takže jsme o souboj nepřišli a mohli jsme tak sledovat další hodně dominantní představení. Na to se nyní Sivák pokusí navázat v dalším titulovém souboji, tentokrát však pod hlavičkou Yangames Fight Night.

Volání o pomoc! Na Tadeáše Růžičku bohužel vylezlo další nelichotivé video

„Vaška teď čeká nesmírně těžký soupeř při obhajobě WAKO PRO na turnaji Yangames 29. července v Praze. Zde se utká s Francouzem Eddym NaitSlimanim, bývalým šampionem WKN a WAKO PRO, který je od července 2021 na 9. místě žebříčku Combat Press. Francouz je nesmírně tvrdý a rychlý, to bude opravdu těžká prověrka. Pak se pojďme bavit o Nabatim, ale myslím, že Nabati už v té době nebude šampionem Fair Fight. Ale Vašek by měl bojovat ve světě a ne pořád v ČR. Ztrácí čas a riskuje se zápasníky, kteří ho nijak neposunou. Což je za mě škoda!“ prozradil před časem Martin Wodecki.

Nyní už máme další souboj na dohled. Karta turnaje Yangames navíc nabídne i další dva titulové souboje a k tomu celou řadu atraktivních duelů. Jen škoda, že se akce kryje se sobotním OKTAGONem, kde jdou do boje Keita, Vémola a další, kteří jistě přitáhnou pozornost fanoušků bojových sportů. „Škoda, bohužel se mohl turnaj zrušit, to ano, ale podařilo se nám najít řešení. Je to pěkná karta, za kterou je dost práce a financí,“ komentovalo situaci vedení.

Yangames Fight Night

Předzápasy

Feri vs Farkaš

Hlavní karta

Viktorín vs Špinar

Vladár vs Plavec

Pelant vs Trčka

Greguš vs Breit

Záděra vs Usubyan

WAKO PRO titulové bitvy

Hron vs Salem

Idranyi vs Bakhouche

Sivák vs Slimani


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *