Vašek Mikulášek se zastává svého kolegy Brože

Vašek Mikulášek Brož

Vašek Mikulášek se zastává svého kolegy Brože

Proběhnuvší turnaj OKTAGON 24 přinesl celou řadu skvělých zápasů a doslova válek, mezi kterými nejvíce vyčnívaly duely Kozma vs Apollo a Jungwirth vs Brož. Oba zmíněné souboje totiž nabídly celou řadu atraktivních přestřelek a zvratů, které musely diváky rozhodně bavit. Duel Jungwirth vs Brož byl obrovsky těsný, na což samozřejmě fanoušci poukazovali ve svých reakcích, protože hodně z nich vidělo vyhrát borce z Německa, který v minulosti rovněž hodně těsně padl i s Kerteszem. K věci se pohotově vyjádřil i Vašek Mikulášek, který se svého týmového kolegy Brože zastal.

https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/05/31/apollo-reaguje-na-prohru-v-titulove-valce/

“Musím říct, že tohle je ten starý Míra, kterého si pamatuji, když jsem začínal trénovat v Renegade Prague Gym. Každý dokáže někde najít chybu a říct, že Míra nevyhrál, ale nikdo nedokáže to, co on! Byl to opravdu těžký zápas a těsný, ale řeknu to takhle. Kdyby dali remízu, tak neřeknu ani půl slova. To, že to dali Mírovi, jen ukazuje to, jak moc chce vyhrát. Neviděl nic jiného než výhru a zaslouženě si jí odnesl. Nikdo nemůže říct ani slovo, protože jeho zápas vás bavil a zvedal ze židle. Nutil vás se potit, aby vám vyšel tiket. Nehejtujte, ale gratulujte. Nedokážete si představit, jak těžký to Míra poslední měsíce měl,” zastal se Vašek Mikulášek na FB profilu svého týmového kolegy.

Jungwirth to pak krásně shrnul na po-turnajové tiskové konferenci, “Vždycky jsem vítěz. Výhra a nebo prohra, na tom nesejde a není to důležité. Jsem tady, abych zápasil pro fanoušky a ukázal jim skvělý zápas.”

Bodový lístek, který médiím zaslal Pavel Touš, ukazuje, jak těsný zápas to byl. Přítomní rozhodčí ho nakonec viděli ve prospěch Brože, který získal hodně cenné vítězství. Zároveň společně se soupeřem nabídli fanouškům skvělý zápas a válku, na kterou se asi ještě bude dlouho vzpomínat.

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *