Vašek Mikulášek se pochlubil nečekanými nabídkami! Už se sešel s Le Sym?

Mikulášek

V minulém týdnu organizace OKTAGON MMA oznámila, že byl Vašek Mikulášek suspendován a propuštěn, což bylo odůvodněno jeho posledním konfliktem na turnaji OKTAGON 47, který byl pro vedení organizace poslední kapkou. To však samozřejmě neznamená, že už Vaška v boji neuvidíme. Naopak je jasné, že mu nyní na stole přistane celá řada nabídek, což už se prý stalo.


 

Tak je rozhodnuto! Promotér Novotný prozradil, jak to bude s Davidem Kozmou

„Už jsem momentálně dostal několik nabídek. Bylo to opravdu hodně rychlé. Nečekal jsem, že mi přijdou nabídky až takhle rychle. Stále si však hraji s náhradní myšlenkou, že budu striptér (smích). Myslím si, však, že ve sportu mám ještě co ukázat. Chci lidem ukázat, že se pletou. Mrzí mě, že místo toho, aby si vyslechli i mou verzi, tak hned přijali tu první. Chápu, že jsem dospělý člověk, takže bych měl mít své emoce na uzdě, ale bohužel to nešlo…

Nemyslím si, že se stalo něco tak hrozného a vážného. Pan Müller ti zahrál skvěle. Dostal pohlavek a sedl si. Já jsem se chtěl omluvit, protože chápu, že to bylo na OKTAGONu mezi lidmi, ale mrzí mě to. Vlastně mi to zničilo kariéru,“ pochlubil se Mikulášek pro TN.cz, že už má na stole hned několik nabídek.

Nejvíce se samozřejmě mluví o tom, že Baba Jaga zamíří do organizace Clash of the Stars. To naznačil i sám Mikulášek, který na svém IG story sdílel záběry z náhodného setkání s promotérem Tomášem Le Sym, tak uvidíme, co dalšího se ještě dozvíme.
        

Trest dostal i rozhodčí Müller

„Respektuji vyjádření Honzy Stacha a vyjádření kluků z týmu Jakuba Dohnala, ale chtěl bych tedy, aby měřili stejným metrem,“ rozpovídal se Ondřej Novotný ve svém vysílání„To je jediná věc, kterou k tomu chci dodat. Když je Vašek Mikulášek pro komunitu nepřípustný, tak by se měli podívat na chování svého kamaráda Müllera a posoudit, zda je jeho chování pro komunitu přípustné. Byl bych moc rád, kdybychom podobné vyjádření od Honzy Stacha dostali i na tohle téma, protože těch témat je hodně. A za mě? Určitě ne.

Jakub Müller má doživotní stopku na turnaje OKTAGONu. Podruhé jsem udělal výjimku a podruhé se zase něco takového stalo. Potřetí už jí neudělám. Už jsem mu to i oznámil, že jsou lidé, které na turnajích nechceme vidět, protože se chovají tak, že podle nás do té komunity nepatří. To jen, když už měříme metrem a nastavujeme nějaká pravidla, tak bych byl rád, kdyby se Honza Stach i celý tým Jakuba Dohnala také podívali do zrcadla.“
        

Rozhodčí a trenér Jakub Müller se tak už na žádnou OKTAGON akci nepodívá, což by se nabízelo ve chvíli, kdy by znovu zápasil Jakub Dohnal a nebo například Monika Chochílová, které rovněž pomáhal s přípravou.

Třecí plochy mezi Novotným a Müllerem jsou pověstné a dlouhodobé, takže je vlastně s podivem, že se Jakub na OKTAGON akcích vůbec někdy objevil. Obě osobnosti si totiž v minulosti vyměnily celou řadu více či méně ostrých vzkazů a s trochou nadsázky by se jejich nepřátelství dalo srovnat s nevraživostí, která panovala mezi Novotným a Karešem. Ta nakonec dopadla „dobře“ a dokonce došlo na společný rozhovor, což v tomto případě asi v blízké budoucnosti nehrozí.
       

Jan Stach a jeho zmíněné vyjádření

„V sobotu na turnaji OKTAGON 47 přímo v prostorách Vašek Mikulášek haly fyzicky napadl člena našeho trenérského týmu. Nešlo o potyčku, ale napadení nic netušícího trenéra profesionálním zápasníkem. Kuba Müller byl sražen úderem k zemi dřív, než měl šanci zvednout ruce k obraně nebo si uvědomit, že je ve fyzickém boji. Tento naprosto nechutný a neomluvitelný incident vrhá velmi špatné světlo na celou naši komunitu.

OKTAGONu si vybudoval na česko-slovenské scéně neochvějnou pozici jedničky a MMA začalo být chápáno jako profesionální sport. Turnaj OKTAGONu je sportovní událost, na kterou chodí rodiny obdivovat výkony profesionálních sportovců a ne místo nezřízeného násilí. Po zápase nehledě na výsledek a možnou frustraci projevujeme respekt soupeřům i trenérům a určujeme tak hodnoty, které vyznáváme a chceme nadále podporovat v našich sportovcích a mládeži.
   

Nedávám žádnou vinu organizaci OKTAGON, která měla minimální šanci předejít takovému incidentu. Neumím si ale představit, že po podobném incidentu by nějaký zápasník mohl pomýšlet na další spolupráci nejen s OKTAGONem, ale ani jakoukoliv jinou legitimní organizací na naší scéně.

Obdobný incident proběhl teď na lize boxu a jsem zastáncem absolutního odstřihnutí podobných jedinců od naší komunity. Kdo se takhle chová, nemá podle mých měřítek místo na žádných legitimních turnajích, v gymech ani u jakýchkoliv partnerů. Jak se k tomu ale kdo postaví a nastaví tak precedens pro podobné chování, je už individuální volba každého,“ líčil Jan Stach pro iSport.cz ještě v době, kdy nebylo jasné, že bude Mikulášek z OKTAGON propuštěn. 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *