Vašek Mikulášek popisuje rivala Žraloka a ostrými slovy rozhodně nešetří

Mikulášek

Zatím to sice nebylo oficiálně potvrzeno, ale zdá se, že se nám před očima rýsuje další zajímavý zápas v rámci organizace Clash of the Stars. Mikulášek už si do Žraloka rýpl na turnaji Clash of the Stars 6, kde byl potvrzen jako nová posila, a nyní výměny nabraly na intenzitě.


Alex Pereira reaguje na výzvu od Khamzata Chimaeva a zesměšňuje ho

„Žralok je prostě takový ten klasický motač lidí z 90. let. Podomní prodejce, co nabízí vibrátory a kondomy. Prostě č*rák, který vám nakecá úplně cokoliv,“ rozpovídal se Mikulášek pro Kaocko.cz.

Mikulášek se totiž dostal do výměny nejen se Žralokem, ale také jeho kamarádem Dashnimem, který vlastní bistro, které promuje i skrze různé spolupráce s influencery a známými tvářemi. Žralok však Mikuláška varoval, aby si nezahrával s ohněm.

        

„…do jednoho z nich, ještě k tomu takto váženého a známého nevidím jako úplně nejlepší a nejmoudřejší rozhodnutí. Osobně ti nepřeji nic špatného, ale věř mi, hovořím ze zkušenosti, tímto svým konáním tomu jdeš hodně naproti, je to soudržný a horkokrevný národ a ty bodáš do sršního hnízda. Možná jsi profesionální zápasník, ale stále jen člověk. Nad tím by ses měl zamyslet, když se do toho Dashnima pouštíš.

Vlastně můžeme hovořit o štěstí, že jeho bratr Besim má už 10 let vyhoštění. Ten by nepsal zprávu jako já a v ní tě víceméně zdvořile žádal, ať toho zanecháš… Přeji ti, ať najdeš klid v duši a mír a hlavně vyrovnanost,“ pochlubil se Mikulášek soukromou zprávou, kterou mu Žralok poslal.


 

„Na koho že jsem to měl zaútočit? Na tu holku pizzaře, co má OnlyFans společnost? Vždyť jsem neřekl nic špatného. Navíc když jsem byl někde na tiskovce, on si mě tam chtěl nenápadně fotit. Nevím, jaké úchylné hrátky mají ti dva společné, jestli si takhle vybírají kluka do trojky. Mně se to však nelíbilo, tak jsem šel pryč. Na tohle nejsem vůbec zvědavý. Stejně jako na to, aby mi tu někdo vyhrožoval kosovskými Albánci,“ nedbal Mikulášek na varování.

„Jak říkám, Žralok je klasickej motač z devadesátek. Není to blbej kluk, inteligent ale taky ne. Když mluví, máte pocit, jak je chytrej, ve skutečnosti to ovšem tak není. Že si totiž přečteš různý příručky a zákony, z tebe chytrého člověka ještě neudělá. S tím, co mám v životě za sebou, mi tak zrovna Žralok strach opravdu nenažene. Nějakými Albánci už teprve ne.“

    

Mikulášek vs Benda?

„Rozhodně v nejbližší době není zápas mezi mnou a Mikuláškem v plánu. Budoucnost? Samozřejmě, kdo ví, ale v nejbližší době rozhodně ne. Pro mě nejzásadnější důvod je ten, že Václav Mikulášek je velice dobrý postojář, je to profík, má za sebou samozřejmě desítky a desítky profi zápasů a já jsem ten typ člověka, amatérského fightera, který ví, kde jsou jeho hranice.

Nebojím se jít do zápasu s těžkým soupeřem, ale jsem ten typ fightera, který chce jít do zápasu se soupeřem, u kterého ví, že by ho mohl porazit. Že by to mohl být vyrovnanej, byť těžkej zápas. Souboj mezi mnou a Vencou by byl devět ku jedné, devadesát procent na něj, že by vyhrál.

       

Nějaká malá šance, že bych byl Vencu schopnej dát, tam samozřejmě je, ale je opravdu malá a Venca Mikulášek by mě aktuálně s největší pravděpodobností přejel. Kdyby mi Clash tento zápas nabídl, tak ale musím říct, že já bych si řekl schválně nějakou raketu částku, kterou kdyby mi dali, tak bych do toho asi šel,“ reagoval Benda na možný souboj s Mikuláškem (přepis Fight Live).   

Aktuálně se sice pro Bendu řeší souboj s Mawarem, ale je evidentní, že bude chtít být Mikulášek hodně aktivní, takže je možné, že se do budoucna cesty obou borců nějakým způsobem protnou.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *